Brīvdabas kino sezona Esplanādē noslēgsies Francijas gaisotnē

Brīvdabas kino sezona Esplanādē noslēgsies Francijas gaisotnē
Publicitātes foto . Kadrs no Vudija Allena filmas „Pusnakts Parīzē”
Turpinot iesākto tradīciju, līdz pat septembra beigām turpināsies „Lattelecom” brīvdabas kinovakari kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014”. Septembrī tiks izrādītas slavenu režisoru filmas, kuru notikumi risinās Francijā.

Kopš 31. maija jau izrādītas piecpadsmit populāru režisoru filmas, pārstāvot visplašāko žanru klāstu – drāmas, melodrāmas un komēdijas. Iespēju baudīt kino zem zvaigžņotām debesīm izmantojuši jau 5000 kinocienītāju.  
 
Sestdien, 13. septembrī, plkst. 21.00 tiks izrādīta filma „Pusnakts Parīzē” („Midnight in Paris”). „Pusnakts Parīzē” ir pasaulē slavenā un atzītā režisora Vudija Allena filma, kas 2011. gadā sasniedza rekordlielu ieņēmumu apjomu Ziemeļamerikas reģionā salīdzinājumā ar citām režisora uzņemtajām filmām. „Pusnakts Parīzē” – romantiska komēdija, kuras pamatā ir stāsts par rakstnieku Džilu, kurš ar savu līgavu dodas atvaļinājumā uz Parīzi, lai gūtu iedvesmu savai nākamajai lugai. Filma ieguvusi vairākas balvas pasaules slavenos kinofestivālos, tostarp „Oskara” balvu.

Ar filmu iepazīstinās kino bloga „kinocast.lv” autors Sergejs Musatovs, pirms seansa pastāstot interesantus faktus par filmu, tāpēc apmeklētājus aicinām ierasties jau plkst. 20.30.
 
Sestdien, 20. septembrī, plkst. 21.00 tiks demonstrēta Fransuā Ozona (François Ozon) komēdija „Sieva uz pilnu slodzi” („Potiche”). Ģimenes galvu un fabrikas īpašnieku Robertu stress darbā un ražotnes strādnieku streiks noved līdz infarktam. Ģimenes biznesu pārņem Roberta sieva – ideāla mājsaimniece (Katrīna Denēva).
 
Savukārt, sestdien, 27. septembrī, plkst. 21.00 Esplanādē izrādīs filmu „Labs gads” („A Good Year”). „Labs gads” ir angļu režisora Ridlija Skota (Ridley Scott) romantiska komēdija, kurā galvenais varonis Makss Skiners, viens no labākajiem Londonas biržas brokeriem, no tēvoča mantojumā saņem vīna darītavu Provansā. Makss nolēmis to pārdot, taču vīna garša, iemīlēšanās un tēvoča ārlaulības meita notikumus ievirza pavisam citā gultnē.
 
Visi pasākumi, tostarp kinovakari, kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014” notiek bez maksas. „Lattelecom” ir „Rīga 2014” galvenais partneris, jau trešo gadu nodrošinot „Rīga 2014” gan ar tehnoloģijām, gan kino saturu, tādējādi bagātinot kultūras programmu. Esplanādē pieejams arī „Lattelecom” bezmaksas WiFi, kas ir viens no vairāk nekā 1000 bezmaksas pieejas internetam punktiem Rīgā – Eiropas WiFi galvaspilsētā. Tāpat kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014” ierīkots „Lattelecom” optiskais internets, kas šajā vietā paliks uz visiem laikiem un būs izmantojams arī turpmāk. Esplanādē ir pieejami arī datori, lai ikviens apmeklētājs varētu ērti strādāt un pavadīt brīvo laiku.

0 komentāri

Komentāru nav