Aicina uz tikšanos ar horeogrāfu Villiju Dorneru

Aicina uz tikšanos ar horeogrāfu Villiju Dorneru
Publicitātes foto
12-09-2014 A+ A-
Latvijas Nacionālā vēstures muzeja filiālē „Dauderos”, Sarkandaugavas ielā 30, sestdien, 13. septembrī, plkst. 16.00 dejas profesionāļiem un interesentiem būs iespēja tikties ar austriešu horeogrāfu Villiju Dorneru, kas Sarkandaugavā veido „Rīga 2014” programmas pasākuma „Deja iziet pilsētā” izrādes.

Sarunas tēma – publiskās un privātās telpas, iekštelpas un ārtelpas scenogrāfija, cilvēku ķermeņi kā scenogrāfijas elementi. Sarunas mērķauditorija – scenogrāfijas un citu skatuves mākslas jomu studenti un profesionāļi.

Saruna notiks angļu valodā, to vadīs Laura Stašāne. Ieeja – bez maksas.

Jau ziņots, ka 12. un 13. septembrī Sarkandaugavas dzīvokļos un ielās tiek izrādītas Villija Dornera projekta „Dzīvojamā istaba” izrādes. 12. septembra izrādes sāksies plkst. 17.00, bet 13. septembrī no plkst. 11.00. Tikšanās vieta – Sarkandaugavas ielā 2, kur izrādes apmeklētāji varēs saņemt kartes un doties skatīties izrādes.

Tikšanās ar horeogrāfu notiek ar ES programmas „Shared Space: Music, Weather, Politics” un Latvijas Nacionālā vēstures muzeja nodaļas „Dauderi” atbalstu.

0 komentāri

Komentāru nav