Mākslas augstskolas „Pagalma svētkos” aicina svinēt radošumu

Mākslas augstskolas „Pagalma svētkos” aicina svinēt radošumu
F64
20-05-2013 A+ A-
Trīs Latvijas mākslas augstskolas – Latvijas Mākslas akadēmija, Latvijas Kultūras akadēmija un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija – šā gada 25. maijā pirmo reizi rīkos „Pagalma svētkus”, aicinot svinēt radošumu un rast prieku līdzdarbojoties un daloties prasmēs un domās.

informē Latvijas Mākslas akadēmijas komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste Egita Kurpniece, augstskolu pagalmos 25. maijā pasākumi norisināsies no plkst. 12.00 līdz 18.00.

Visas dienas garumā kopā ar māksliniekiem varēs darboties un paust idejas dažādās brīvdabas darbnīcās, plenērā apkārtējā parka teritorijā un muzikālajās performancēs. Būs arī ekskursijas, kurās varēs gūt informāciju par notiekošo.

Studenti, absolventi un viņu radošie draugi demonstrēs gan akadēmiju sienās iegūtās zināšanas, gan pašu jaunatklājumus. No Latvijas Mākslas akadēmijas ar savām dažādajām iemaņām dalīsies visu četrpadsmit mākslas nozaru pārstāvji, savukārt Kultūras un Mūzikas akadēmijas studenti iekustinās, izdejos un ieskandinās visu kopīgās idejas.

Pasākums piedāvās gan radoši darbīgu atpūtu, gan būs kā „atvērto durvju” diena tiem, kas vēl nav izvēlējušies, kur studēt.

Dalība „Pagalma svētkos” bez maksas.

0 komentāri

Komentāru nav