Tapis videostāsts par koncertzāli „Lielais dzintars”

Tapis videostāsts par koncertzāli „Lielais dzintars”
Publicitātes foto
22-09-2014 A+ A-
Gaidot Liepājas topošo koncertzāli, tapis jaunu videostāsts ar mērķi jau tagad ļaut klausītājiem sajust īpašo Liepājas dzintara skaņas atmosfēru, kas valdīs jaunajā koncertzālē, pavēstīja koncertzāles producente Baiba Bože.

„Šā video galvenais vadmotīvs ir Liepāja kā iedvesmas pilsēta tās mūziķiem. Kopā ar operatoru Jāni Jurkovski meklējām lokācijas, kas ir ne tikai raksturīgas pilsētai, bet jau no pirmajiem momentiem dotu to īpašo sajūtu. Lai gan pats neesmu no Liepājas, ceru, ka šis veltījums jaunajai koncertzālei, tās iemītniekiem un pašai pilsētai liksies autentisks,” par video konceptu stāsta tā režisors Pauls Ķesteris.

Videostāsta galvenie varoņi ir Liepājas Simfoniskā orķestra un Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas mūziķi – koncertzāles jaunie iemītnieki. Videostāstu vari noskatīties šeit:

Radošajā komandā ar Paulu Ķesteri strādājis operators Jānis Jurkovskis, kurš dzimis Liepājā un pazīst tās īpašo auru. Šādā tandēmā jau īstenoti vairāki veiksmīgi projekti gan Latvijā, gan ārpus tās. Video pēcapstrādi un krāsu korekcijas veidojis Eduards Zagainovs.

„Lokālā burvība un pilsētas īpašais šarms sintēzē ar mūziķiem varētu būt tas sajūtu kopums, kas uzrunās ne vien liepājniekus un Latvijā dzīvojošos, bet arī tuvus un tālus viesus. Priecājamies, ka video stāstā atkārtoti varējām izmantot mūsu dižā komponista liepājnieka Imanta Kalniņa mūziku,” saka videoklipa producente Baiba Bože.

Ints Dālderis, SIA „Lielais dzintars” valdes loceklis, pauž: „Esam gandarīti par paveikto, un šobrīd projekta realizācijas komanda mērķtiecīgi strādā, lai 2015.gada rudenī koncertzāle būtu gatava vērt durvis pirmajiem pasākumu apmeklētājiem.”

Video uzņemts šā gada vasarā trijās piesātinātās dienās Liepājā un tās apkārtnē.

0 komentāri

Komentāru nav