50 karjeras gadu – Ērika Kleptona koncerts Rīgā

50 karjeras gadu – Ērika Kleptona koncerts Rīgā
Publicitātes foto . Ēriks Kleptons
21-05-2013 A+ A-
Savas skatuves un profesionālās karjeras 50. jubilejas turnejas ietvaros 5. jūnijā „Arēnā Rīga” uzstāsies ģitāras virtuozs un dziedātājs Ēriks Kleptons (Eric Clapton), kultūras portālu „Rīga 2014” informē koncertaģentūras FBI pārstāvis Kristaps Kārkliņš.

Svinot 50 gadus, kurus viņš kā profesionāls mūziķis pavadījis uz skatuves, Ēriks Kleptons kopumā Eiropas turnejas laikā apmeklēs 19 pilsētas, tostarp sniedzot septiņus koncertus pēc kārtas Londonas Karaliskajā Alberta zāle (Royal Albert Hall).

Ietekmīgajam mūzikas izdevumam „Rolling Stone” 67 gadus vecais mūziķis atzīst, ka šie, iespējams, ir vieni no pēdējiem koncertiem karjerā.

Viņš akcentē, ka došanās tālos pārbraucienos prasa lielu emocionālo atdevi. Baltijas reģionā Ēriks Kleptons sniegs tikai divus ekskluzīvus koncertus – Latvijā, „Arēnā Rīga”, un Lietuvā, Kauņas „Žalgiris” arēnā.

Kā prognozē Kristaps Kārkliņš, sagaidāms, ka divu stundu ilgajā koncertā Rīgā klātesošie dzirdēs tādas leģendāras kompozīcijas kā „Layla”, „Wonderful Tonight” „Cocaine”, „My Father’s Eyes” un citas. Koncertā izskanēs arī dziesmas no jaunākā albuma „Old Sock”, kas pie klausītājiem nonāca šā gada martā.

Pēc pirmajiem Lielbritānijā notikušiem šoviem, koncertu apskatnieki slavē Ērika Kleptona virtuozitāti un uzstāšanos dēvē par „roka klasikas meistarklasi”.

„Šī turneja sniedz ieskatu mūziķa mīļāko dziesmu izlasē. Kleptons muzicē tā, ka to vienkārši nav iespējams neizbaudīt... Pēc vairāk nekā divām stundām visi dodas mājup laimīgi, jo varējuši vērot absolūta ģitāras ģēnija uzstāšanos,” pēc koncerta Birmingemā, Lielbritānijā, akcentē kāds Kleptona daiļrades cienītājs.

Biļetes uz Ērika Kleptona koncertu Rīgā nopērkamas www.ticketpro.lv un „Ticketpro” biļešu kasēs TC „Galleria Riga”, „Spice”, „Spice Home”, „Domina Shopping”, „Rīga Plaza”, „Olimpia”, „Maxima XX”, „Maxima XXX”, „Rimi „Valdemārs”, „Rimi „Alfa”, „Rimi” Pulkveža Brieža ielā, „Rimi” Stirnu ielā, „Rimi „Galerija Azur”, informācijas centros u. c. Biļešu cenas ir no 25 līdz 70 latiem.

0 komentāri

Komentāru nav