Kultūras kafejnīca „Taka” svin trīs gadu jubileju

Kultūras kafejnīca „Taka” svin trīs gadu jubileju
Kaspars Garda, Rīga 2014
23-05-2013 A+ A-
Ar dažādiem pasākumiem trīs dienu garumā šajā nedēļas nogalē trīs gadu jubileju svinēs kultūras kafejnīca „Taka”, kas atrodas Miera ielas radošajā kvartālā.

Jubilejas svinības „Takā” aizsāksies 23. maijā vakarā, kad „Takā” skanēs dīdžeja Krūma (radio „Naba”, raidījums „Dabaskats”) regeja ritmi. Viņš atskaņos labāko regeja hitu izlasi, kas skanējuši zem „Takas” palmām triju gadu garumā.

Svinības turpināsies 24. maijā, kad „Takā” uzstāsies turbofolka apvienība „Oranžās brīvdienas”, kas sola sapurināt Miera ielu ar skaļiem un karstiem ska ritmiem.

Trīs gadu jubilejas svinību beidzamajā dienā, 25. maijā, „Takā” uzstāsies grupa „Bērnības milicija”, bet dejas līdz rītam spēlēs dīdžejs Māris Butlers.

Kultūras kafejnīca „Taka” ir viena no pirmajām vietām, kas pirms trijiem gadiem iezīmēja Miera ielas radošo kvartālu jeb „Miera ielas Republiku”.

„Takā” šajā laikā notikuši daudzi koncerti, piedaloties, gan pašmāju māksliniekiem, gan viesiem no visas pasaules. Kafejnīcā viesojušies dīdžeji un vīdžeji, notikušas izstādes, dzejas lasījumi, grāmatu atvēršanas svētki, teātra izrādes, radošās darbnīcas, kino lektoriji, muzikālās vakariņas, performances un muzikālās improvizācijas.

Līdzās kultūras aktivitātēm „Taka” ir arī vieta, kur atvilkt elpu ikdienas steigā, ieslīgt mīkstos dīvānos un baudīt veģetāras maltītes palmu pavēnī.

Ieeja visos jubilejas pasākumos bez maksas, jātērpjas svētku tērpos.

0 komentāri

Komentāru nav