„2Annas” piedāvā Baltijas īsfilmu konkursa skati

„2Annas” piedāvā Baltijas īsfilmu konkursa skati
Publicitātes foto . Kadrs no Lienes Lindes filmas „4 mielasti”
23-10-2014 A+ A-
Kinoteātrī „K.Suns” festivāla „2Annas” programmas ietvaros ceturtdien, 23. oktobrī, no plkst. 18.00 notiks Baltijas īsfilmu konkursa skate, informēja festivāla pārstāvji.

Festivāla organizatori šogad kā vienu no prioritātēm izvirzījuši Baltijas darbu izrādīšanu, tāpēc Baltijas konkursa skate ir paplašināta, īpaši sadalot konkursam atlasītās filmas trīs skatēs – studentu darbi, eksperimentālie darbi, kā arī neatkarīgo režisoru darbi.

Eksperimentālo darbu sadaļā būs iespējams novērtēt Zanes Oborenko animācijas īsfilmu „IMG_00:01.JPG”, kas guva atbalstu Nacionālā kino centra rīkotajā debijas filmu konkursā.

Neatkarīgo režisoru skates laikā varēs noskatīties Astras Zoldneres spēlfilmu „Trauslā sirds”, Vladimira Ļeščova filmu „Lietus dienas”, kā arī Alises Zariņas „Normāli cilvēki”. Skatītāji varēs redzēt arī plašu Lietuvas un Igaunijas īsfilmu klāstu.

Eksperimentālos darbus būs iespējams vērot plkst. 18.00, studentu darbus – plkst. 20.00, neatkarīgo režisoru filmas – plkst. 22.00.

Jau ziņots, ka filmu festivāls „2Annas”, kas no 17. oktobra līdz 26. oktobrim norisināsies kinoteātrī „Splendid Palace”, kinoteātrī „K.Suns”, Kaņepes Kultūras centrā un citviet, skatītājiem piedāvās 47 filmu seansus un citus notikumus. Vairāk par festivāla programmu lasi www.2annas.lv.

0 komentāri

Komentāru nav