Sācies „Spēlmaņu nakts” skatītāju balsojums

Sācies „Spēlmaņu nakts” skatītāju balsojums
Publicitātes foto
23-10-2014 A+ A-
Tieši pēc mēneša – 23. novembrī, kas ir arī leģendārā latviešu režisora Eduarda Smiļģa dzimšanas diena –, tiks pasniegtas „Spēlmaņu nakts” balvas. Šogad tas notiks jau 21. reizi, un arī šogad skatītāji ir aicināti izteikt savu viedokli, balsojot par gada labāko izrādi, labāko aktrisi un aktieri.

Nobalsot par 2013./2014. gada sezonas „Spēlmaņu nakts” nominācijām iespējams gan sabiedrisko mediju portālā lsm.lv (balsot var vienu reizi dienā, uzrādot savu e-pasta adresi); elektroniskais balsojums iespējams arī „Spēlmaņu nakts” oficiālajā interneta vietnē, kā arī portālā „Delfi”.

Savukārt skatītāju balsojuma kastes ir pieejamas vienpadsmit teātros visā Latvijā – Latvijas Nacionālajā teātrī, Dailes teātrī, Jaunajā Rīgas teātrī, Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī, Valmieras Drāmas teātrī, Liepājas teātrī, Daugavpils teātrī, Latvijas Leļļu teātrī, Latvijas Nacionālajā operā, „Dirty Deal Teatro” un Ģertrūdes ielas teātrī.

Atgādināsim, ka būtiskas izmaiņas ir arī „Gada izrādes” nominācijā, jo šogad par labākās izrādes titulu cīnīsies divdesmit izrādes, kuras izvirzītas nominācijās: „Gada lielās formas izrāde”, „Gada mazās formas izrāde”, „Gada izrāde bērniem vai pusaudžiem” un „Gada sasniegums laikmetīgajā dejā”, tālab arī skatītājiem ir iespēja izvēlēties starp visām divdesmit izrādēm savu favorītu.

Balsošana noslēgsies 20. novembrī plkst. 23.59, bet 21. novembrī tiks izlozētas 40 biļetes uz Latvijas teātru izrādēm.

Savukārt tiem, kuri balsojuši „Spēlmaņu nakts” mājaslapā un portālā lsm.lv, būs iespēja laimēt ielūgumu divām personām uz „Spēlmaņu nakts” balvu pasniegšanas ceremoniju Dailes teātrī, kur tiks paziņoti arī skatītāju balsojuma rezultāti. Lai pretendētu uz ielūguma izlozi, piedaloties balsojumā, lūdzam norādīt derīgu e-pasta adresi.

Ar visām šā gada „Spēlmaņu nakts” nominācijām vari iepazīties šeit.

Atgādināsim arī, ka šogad balvu par mūža ieguldījumu saņems scenogrāfs Andris Freibergs un kostīmu māksliniece Večella Varslavāne, savukārt teātra „Zelta fondā” šogad tika uzņemta bijusī Jaunatnes teātra aktrise Velta Skurstene un Nacionālā teātra aktieris Jānis Kubilis.

0 komentāri

Komentāru nav