Aicinām pieteikties tirdzniecībai festivālā „Staro Rīga 2014”!

Aicinām pieteikties tirdzniecībai festivālā „Staro Rīga 2014”!
F64
28-10-2014 A+ A-
Aicinām iesniegt pieteikumus par tirdzniecības vietu nodrošināšanu gaismas festivāla „Staro Rīga 2014” laikā, kas norisināsies piecu vakaru garumā no 14. līdz 18. novembrim ik vakaru no plkst. 18.00 līdz 23.00.

Pieteikumu iesūtīšanas termiņš ir 2014. gada 31. oktobris plkst. 12.00. Kontaktpersona uzziņām Edgars Eglītis (67333784, e-pasts: pasakums@pasakums.lv). Nolikums, tirdzniecības vietu izvietojums un pieteikumu anketa publicēta mājaslapas www.staroriga.lv sadaļā „Tirdzniecība”.

Eiropas kultūras galvaspilsētas gadā, piedzīvojot pozitīvu „force majeure”, gaismas festivāls „Staro Rīga 2014” pirmoreiz piedāvās plašu ārvalstu mākslinieku darbu skati un vērienīgā līdzdalības akcijā „Rīgas karnevāls” aicina ikvienu rīdzinieku iesaistīties pilsētas izgaismošanā.

Gaismas festivāls „Staro Rīga 2014” norisināsies jau septīto gadu, tas ir lielākais gaismas festivāls Ziemeļeiropā un viens no gaidītākajiem notikumiem Rīgas kultūras dzīvē, ko ik gadu apmeklē vairāki desmiti tūkstošu cilvēku.

Šogad festivāls piedzīvos kvalitatīvi jaunu pakāpi, galvenie festivāla objekti būs starptautiski atzītas un īpaši festivālam veidotas videoinstalācijas, projekcijas, „mapping” un gaismu instalāciju objekti. Festivāla pamatprogrammā iekļauti Latvijas, Lietuvas, Anglijas, Francijas, Kanādas, Portugāles un citu valstu mākslinieku darbi. Tie būs starptautiski atzītu gaismas mākslinieku objekti no lielākajiem pasaules gaismas festivāliem, gan arī vairāki īpaši Rīgai veidoti starptautisko mākslinieku jaundarbi.

„Staro Rīga 2014” galvenais partneris „Lattelecom” īpaši festivāla apmeklētājiem izveidos jaunu WiFi punktu sabiedriskā transporta pieturvietā pie Ministru kabineta un Rīgas apgabaltiesas ēkām. Tas būs viens no vairāk nekā 1000 bezmaksas WiFi punktiem Rīgā – Eiropas bezmaksas WiFi galvaspilsētā. Savukārt uzziņu dienests „1188” kā ik gadu veidos „Staro Rīga 2014” objektu karti internetā, kas būs ērti lietojama arī viedtālruņos un planšetdatoros.

Sniedzot atbalstu šā gada nozīmīgākajiem kultūras notikumiem Latvijā, „Ergo” kā „Rīga 2014” oficiālais apdrošināšanas partneris dāvina apdrošināšanu šim un citiem lielākajiem Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas pasākumiem.

Gaismas festivālu „Staro Rīga 2014” finansē Rīgas dome, festivāla partneris „Lattelecom”, kā arī citi sadarbības partneri, starptautisko projektu finansējums no Eiropas Savienības programmas „Kultūra 2007–2013” projekta „Connecting Cities” un EEZ/Norvēģijas finanšu instrumenta Latvijā. Festivāla organizēšanu nodrošina nodibinājums „Rīga 2014”.

0 komentāri

Komentāru nav