Maija Apine JRT iestudējusi izrādi „Mīļais melis. Ne šovs”

Maija Apine JRT iestudējusi izrādi „Mīļais melis. Ne šovs”
Publicitātes attēls
05-11-2014 A+ A-
Jaunā Rīgas teātra (JRT) Mēģinājumu zālē 5. novembrī notiks režisores Maijas Apines iestudējuma „Mīļais melis. Ne šovs” pirmizrāde. Izrādes idejas un telpas autore ir pati Maija Apine, „Rīga 2014” kultūras portālu informē JRT pārstāve Daiga Bināne.

Jauniestudējums „Mīļais melis. Ne šovs” ir turpinājums Maijas Apines monoizrādē – lekcijā „Boms pret Boru” iesāktajai revīzijai mūsu priekšstatos par pašu realitātes dabu.

Šoreiz tas būs muzikāls detektīvs – spēle izmeklētājos, kuras mērķis ir identificēt un atmaskot cilvēces vissenāko, visviltīgāko pretinieku. Ar dažādu autoru darbu fragmentu, sižetu un tēlu palīdzību aktieri Maija Apine un Ivars Krasts mēģinās noskaidrot, kurš tad īsti mūs izdzina no Paradīzes...

Izrādes režisore Maija Apine stāsta: „Apskaidrotais Mehers Baba teicis – patiesība ir ļoti vienkārša, bet ilūzija to padara neiedomājami juceklīgu un sapiņķerētu. Mēs centīsimies nesarežģīt vēl vairāk šo jau tā bezgala saputroto lietu. Gluži otrādi – noņemsim jau esošos ilūziju plīvurus un izkliedēsim dažu labu mītu, uzdodot netaktiski elementārus jautājumus – pat tādus, kurus sabiedrībā nav pieņemts uzdot. Mēs mēģināsim atbildēt uz tiem pavisam godīgi.”

Tuvākās izrādes: 6., 25., 26. novembrī (biļetes izpārdotas) un 30. novembrī. Biļetes nopērkamas Jaunā Rīgas teātra kasē (Lāčplēša iela 25) un internetā.

0 komentāri

Komentāru nav