Valmieras teātrī sācies balsojums par Gada aktrisi, aktieri un izrādi

Valmieras teātrī sācies balsojums par Gada aktrisi, aktieri un izrādi
Matīss Markovskis . Skatītāji par 2012./2013. gada sezonas labāko izrādi atzina Indras Rogas iestudēto „Zojkina kvartira”
06-11-2014 A+ A-
Valmieras teātris nu jau tradicionāli, tuvojoties gada nogalei, aicina skatītājus piedalīties balsojumā „Skatītāju balss” un noteikt savu pagājušās – 2013./2014. gada – sezonas Gada aktrisi, aktieri un izrādi, pavēstīja teātra pārstāvji.

Šis jau ir trešais gads, kopš ieviests skatītāju balsojums, un tas ieguvis plašu atsaucību teātra apmeklētāju vidū. Līdz 15. decembrim skatītāji aicināti balsot internetā – Valmieras teātra mājaslapā, kā arī aizpildīt anketas teātrī.

VDT direktore Evita Sniedze akcentē, ka „Skatītāju balss” ir viena no lielākajām uzslavām, ko var saņemt aktieris vai izrāde, – „lai gan tā ir subjektīva, tā vienmēr nāk no sirds, un tas beigu beigās ir abpusējs gandarījums. Savukārt teātra atbalstītājiem, ar kuru palīdzību mums ir iespēja pasniegt šo balvu, tādā veidā ir iespējams atgādināt par savu mecenāta dabu un rūpēm par Latvijas kultūrtelpas izpratni un paplašināšanu.”

 „„Skatītāju balss” pasniegšanas tradīcija ir apliecinājums Valmieras teātra aktieru un režisoru sastāva spējai sasniegt izcilību, uzrunājot simtiem un tūkstošiem skatītāju, un skatītāju spējai novērtēt māksliniecisko devumu, paužot kompetentu un pamatotu viedokli. Šīs spējas ir apsveicamas un apbalvojamas. Tādēļ mēs ar gandarījumu jau trešo gadu turpinām skatītāju „balsis” pārvērst īpašās apzeltītās piena kanniņās par prieku teātra darbiniekiem, skatītājiem un pašiem sev,” akcentē „Food Union” pārstāvis, AS Rīgas piena kombināts padomes priekšsēdētāja vietnieks Harijs Panke.

Balsis tiks apkopotas, un skatītāju izvēlētā Gada aktrise, Gada aktieris un Gada izrāde tiks paziņota 28. decembrī Valmieras teātra Gada balvu pasniegšanas svinīgajā pasākumā. 

Atgādināsim, ka pērn par 2012./2013. gada sezonas skatītāju balvas ieguvējiem kļuva aktrise Elīna Vāne par titullomu izrādē „Raudupiete”, aktieris Mārtiņš Meiers par Artura Skujas lomu izrādē „Klaidoņa lūgšana”, savukārt Gada izrāde skatītāju vērtējumā bija „Zojkina kvartira” Indras Rogas režijā.  

0 komentāri

Komentāru nav