„Ziemassvētku prelūdija” ar Latvijas un ārvalstu mākslinieku piedalīšanos

„Ziemassvētku prelūdija” ar Latvijas un ārvalstu mākslinieku piedalīšanos
Publicitātes foto . Dziedātāja Inese Galante aicina uz koncertu „Ziemassvētku prelūdija”
19-11-2014 A+ A-
Sestdienā pirms Ziemassvētkiem – 20. decembrī – Rīgas Domā tiks uzburta pasakaina pirmssvētku skaņu pasaule – uz koncertu „Ziemassvētku prelūdija”, kurā piedalīsies slavenais stīgu kvartets „Prometheus Quartett”, dziedātājs Sergejs Jēgers, ērģelnieks Aivars Kalējs un citi mākslinieki, aicina dziedātāja Inese Galante.

„Ziemassvētki ir harmonijas, dvēselisku melodiju un pārdomu caurstrāvots laiks. Koncertā „Ziemassvētku prelūdija” vēlamies dāvāt noskaņu, kas ļaus rast iekšēju mieru, aizmirst par ikdienas steigu un noskaņoties svētku vakaram. Ceru, ka balsu, stīgu un ērģeļu izjustie tembri ikviena koncerta apmeklētāja sirdī ienesīs patiesu siltumu,” stāsta Inese Galante, kura koncertā „Ziemassvētku prelūdija” uzstāsies kopā ar neordināro kontrtenoru Sergeju Jēgeru, ilggadējo draugu ērģelnieku Aivaru Kalēju, jauno un talantīgo vijolnieku Daniilu Bulajevu un pianistu Andreju Feldmani (junioru). Piedalīsies arī Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris, atskaņojot akadēmiskās mūzikas klasiķu skaņdarbus.

Ineses Galantes fonda labākajās tradīcijās klausītājiem tiek gatavots arī īpašs pārsteigums – tikšanās ar slaveno stīgu kvartetu „Prometheus Quartett”, kura repertuārā ietilpst ne tikai klasiski romantiskā laikposma šedevri, bet arī 20.–21. gadsimta mūzika visā stilistiskajā un žanriskajā daudzveidībā. Kvartets tika izveidots Vācijā 1997. gadā, un kopš tā laika ar panākumiem koncertē gan dzimtenē, gan ārzemēs. Jāatzīmē arī kvarteta sadarbība un kopprojekti ar pasaules līmeņa mūziķiem – Džo Kokeru, Cukero un grupu „Westlife”.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās visā Latvijā un internetā.

0 komentāri

Komentāru nav