Skolēnu pilī būs bērnu mākslas darbu izstāde no Berlīnes

Skolēnu pilī būs bērnu mākslas darbu izstāde no Berlīnes
Publicitātes foto
19-11-2014 A+ A-
Bērnu un jauniešu centrā „Rīgas Skolēnu pils” no 20. līdz 27. novembrim būs aplūkojama ceļojošā bērnu mākslas darbu izstāde no Berlīnes (Vācija), „Rīga 2014” kultūras portālu informē Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra pilsētas pasākumu koordinatore Santa Vancāne.

Izstāde notiek ar „Rīga 2014” atbalstu un akcentē mākslas izglītības projektu dažādās tehnikas un veidus.

Laika posmā no 2012. līdz 2014. gadam Vācijas nevalstiskā organizācija „WerkStadt” sadarbībā ar Berlīnes māksliniekiem un apkārtnes skolām „Oktobris – bērnu mēnesis” laikā organizēja plaša mēroga meistardarbnīcas visos mākslas veidos Vācijas galvaspilsētā: muzeju apmeklējumi, orķestra mūzika, teātris, deju uzvedumi un tēlotājmākslas nodarbības. Izstāde atspoguļo šo meistardarbnīcu darbus, kurus izstrādāja Berlīnes apkārtnes skolu bērni no četru līdz 12 gadu vecumam. Lielie projekta apjomi pierāda, ka tas sekmīgi spējis ieinteresēt bērnus.

Izstādes atklāšana notiks 20. novembrī plkst. 16.00, BJC „Rīgas Skolēnu pils” svētku zālē, kurā piedalīsies izstādes organizētāja Krisa Benedikta (Chris Benedict), kurators Džeisons Benedikts (Jason Benedict) no Berlīnes, kā arī pārstāvis no Vācijas vēstniecības Latvijā.

Izstādes darbi būs aplūkojami iestādes gaiteņos, kā arī svētku zālē. Izstāde atvērta visiem interesentiem.

20. novembra pēcpusdienā BJC „Rīgas Skolēnu pils” mākslas entuziasti piedalīsies īpašā divu stundu garā meistarklasē „Kas ir tavā koferī?”, kur Berlīnes māksliniece Alise Baillauda (Alice Baillaud) bērnus un jauniešus iepazīstinās ar dažādajām mākslas tehnikām un veidiem, ļaujot pašiem arī pagatavot kādu interesantu darbu.

Izstādes rīkotāji iesaka šo izstādi apmeklēt kā bērniem, tā pieaugušajiem, lai gūtu iedvesmu jauniem, radošiem darbiem arī savā ikdienā!

Izstādi atbalsta Eiropas Komisija (EACEA), un tā ir daļa Eiropas „Oktobris – bērnu mēnesis” programmas sadarbībā ar nodibinājumu „Rīga 2014”.

0 komentāri

Komentāru nav