Berlīnes laikmetīgās mākslas izstāde par nākotnes pētniecību

Berlīnes laikmetīgās mākslas izstāde par nākotnes pētniecību
Publicitātes foto
20-11-2014 A+ A-
Kaņepes Kultūras centrā piektdien, 21. novembrī, plkst. 18.00 tiks atklāta sešu Berlīnē dzīvojošu mākslinieku izstāde „Metamorphilia-Metamorphobia”.

Izstāde ar laikmetīgās mākslas metodēm pievēršas nākotnes pētīšanai, un tajā iekļauti konceptuāli dažādos medijos tapuši mākslas darbi – kinētiska skulptūra, glezniecība, zīmējumi un video.

Izstādē piedalās mākslinieki: Markuss Ālerss (Marcus Ahlers), Alise Baillauda (Alice Baillaud), Duglass Hendersons (Douglas Henderson) un citi. Kurators: Džeisons Benedikts (Jason Benedict).

Sestdien, 22. novembrī, plkst. 16.00 izstādi papildinās diskusija ar māksliniekiem un kuratoru par laikmetīgās mākslas metodēm un izglītības procesu. Izstāde Kaņepes Kultūras centrā skatāma līdz 28. novembrim. Ieeja bez maksas.

Jau ziņots, ka bērnu un jauniešu centrā „Rīgas Skolēnu pils” no 20. līdz 27. novembrim aplūkojama ceļojošā bērnu mākslas darbu izstāde no Berlīnes, kas akcentē mākslas izglītības projektu dažādās tehnikas un veidus. Izstādes darbi būs aplūkojami iestādes gaiteņos, kā arī svētku zālē. Izstāde atvērta visiem interesentiem. Izstādes rīkotāji iesaka šo izstādi apmeklēt kā bērniem, tā pieaugušajiem, lai gūtu iedvesmu jauniem, radošiem darbiem arī savā ikdienā.

Abas izstādes organizē Vācijas nevalstiskā organizācija „WerkStadt” sadarbībā ar Berlīnes māksliniekiem un ir „Rīga 2014” partneris „Oktobris – bērnu mēnesis” pasākumu ietvaros.

Kaņepes Kultūras centrs atrodas Rīgā, Skolas ielā 15.

0 komentāri

Komentāru nav