Centrā „Koka Rīga” muzicēs grupa „Indygo”

Centrā „Koka Rīga” muzicēs grupa „Indygo”
Publicitātes foto . Grupas „Indygo” vokālists Mārtiņš Vaters
21-11-2014 A+ A-
Koka ēku renovācijas centra „Koka Rīga” telpās piektdien, 21. novembrī, un sestdien, 22. novembrī, plkst. 20.00 pusakustisku solokoncertu sniegs progresīvā roka grupa „Indygo”, informēja mūziķu pārstāve Ilze Tormane.

Koncertā skanēs dziesmas no līdz šim izdotajiem albumiem jaunās versijās, kuru aranžijās piedalīsies vairāki grupas draugi viesmākslinieki – gan instrumentālisti, gan vokālisti.

Uzstāšanās iecerēta ne vien kā mūziķu mīlestības izrādīšana 1990. gadu Sietlas skatuves saliedētībai un leģendārajiem pieklusinātajiem (unplugged) koncertiem, bet arī kā ilgi lolotā aranžiju platforma, lai vienotā skanējumā spēlētu krasi atšķirīgās kompozīcijas no „Indygo” pirmsākumiem, vēlākā progresīvā roka virziena atrašanas posma un dinamiskajām vēsmām no topošā albuma.

„Dziesmas, ko esam radījuši kopš 2002. gada, ir likumsakarīgi atšķirīgas – tāpat kā mūsu pašu dzīves posmi šajos padsmit gados. Patlaban čakli strādājam pie jaunā albuma materiāla, ko izdosim jau 2015. gadā – pirmā ieraksta, kas būs tikai latviešu valodā. Tālab savā ziņā vēlamies noslēgt rēķinus ar pagātni – ļoti, ļoti īpašā koncertā nospēlēt un iemūžināt dziesmas no visiem grupas periodiem – kompozīcijas, no kurām dažas koncertos nespēlējam jau gadiem un, iespējams, nekad arī vairs nespēlēsim. Ar skauta godavārdu varu apsolīt, ka būs dzirdamas arī kādas kompozīcijas no topošā ieraksta, kura mugurkaula demo jau ir tapis grupas radošajās sesijās. Savienosim pagātni ar tagadni un nākotni – „Indygo Unplugged”,” stāsta grupas ģitārists Jānis Volkinšteins.

Koncerts apzināti tiek organizēts centrā „Koka Rīga”, jo tā vēsturiskā estētika un viegli svinīgā akustika atbilst koncerta formātam un grupas šā brīža statusam – abas vienības ir piedzīvojušas vairākas „pārbūves”, abas iemantojušas zināmu atpazīstamību sabiedrībā un šobrīd piedāvā sevi jaunā kvalitātē.

Grupa „Indygo” ir: vokālists Mārtiņš Vaters, ģitārists Jānis Volkinšteins, basģitārists Mārtiņš Leja un bundzinieks Miks Riekstiņš. Līdz šim grupa izdevusi trīs ierakstus - debijas albumu „Indygo” 2005. gadā, piecu dziesmu ierakstu „Under Construction EP” 2007. gadā un nesenāko albumu „Decoy”, kas klajā nāca 2013. gadā.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

0 komentāri

Komentāru nav