„Latvian Voices” Vācijā izdod CD un dosies turnejā

„Latvian Voices” Vācijā izdod CD un dosies turnejā
21-11-2014 A+ A-
Vokālā grupa „Latvian Voices” sadarbībā ar mūzikas izdevniecību „Universal Music” laidusi klajā albumu „Zeit der Wunder” un decembrī dosies vērienīgā promo tūrē pa Vāciju, informē grupas pārstāve Sondra Lāce.

„Universal Music” ir viena no pasaulē atzītākajām ierakstu kompānijām, kas sadarbībā ar vācu komponistu un producentu Rolfu Cukovski (Rolf Zuckowski) mūsu „Latvian Voices” meitenēm un piecu puišu a cappella grupu „Viva Voce”, kuru šarms un skatuves dinamiskums apbūris lielāko daļu klausītāju Vācijas dienvidos, šodien, 21. novembrī, laiž klajā albumu „Zeit der Wunder” („Brīnumu laiks”).

„Kad abas grupas dzirdēju kopā kādā mūzikas festivālā Šveicē vairāk nekā pirms diviem gadiem, sapratu, ka savienot kopā šīs abas grupas būtu kas īpašs,” atzīst producents Rolfs Cukovskis.

Novembra sākumā abas grupas Vācijā strādāja pie koncertšova izveides un izstrādes, kas priecēs klausītājus ne tikai koncertos, bet arī Vācijā populāros televīzijas šovos „Florian Silbereisen Show”, „Fernsehen Garten” u. c.

„„Latvian Voices” un „Viva Voce” satikšanās ir kā „cimdiņš, kurš atradis īsto rociņu”. Mēs lieliski papildinām un daudz mācāmies viens no otra, kā arī visi kopā gūstam ļoti lielu pieredzi, strādājot ar „Universal” profesionālo komandu,” atklāj grupas „Latvian Voices” dalībniece Laura Jēkabsone.

Albums veidots kā dažādu kultūru un valodu satikšanās a cappella kompozīcijās, kas sarakstītas īpaši „Latvian Voices” un „Viva Voce” sastāvam. Tas ir muzikāls stāsts par cilvēku, sākot no rudens un ziemas mijas līdz pat pavasara sākumam, kā arī tas atspoguļo Ziemassvētku svinēšanas tradīcijas dažādās Eiropas un citu pasaules valstu kultūrās.

Vairāk informācijas pieejams projekta „Zeit der Wunder” mājaslapā.
Video vari noskatīties šeit.

„Latvian Voices” koncertu kalendārs pieejams grupas mājaslapā.

0 komentāri

Komentāru nav