LNO saņem „TripAdvisor” Izcilības sertifikātu

LNO saņem „TripAdvisor” Izcilības sertifikātu
F64
24-05-2013 A+ A-
Jau otro gadu pēc kārtas Latvijas Nacionālā opera no pasaules lielākā ceļojumu portāla www.tripadvisor.com saņēmusi Izcilības sertifikātu kā apliecinājumu augstajiem kvalitātes standartiem, ko LNO ar savu darbību sniedz ārzemju tūristiem, kultūras portālam „Rīga 2014” pavēstīja LNO pārstāve Ieviņa Ancena.

„„TripAdvisor” Izcilības sertifikāts 2013” nosaka, ka LNO arī 2013. gadā saņēmusi izcilu vērtējumu no ārvalstu apmeklētājiem „TripAdvisormājaslapā, kur atrodami daudz cildinošu komentāru gan par mūsu operas māksliniecisko sniegumu un māksliniecisko baudījumu, gan demokrātiskajām biļešu cenām. Tāpat tiek slavēta ēkas arhitektūra un iekārtojums.

„Ja
viesojaties Rīgā un jums patīk opera, nepalaidiet garām iespēju apmeklēt LNO! Lieliski mākslinieki, iespēja lasīt virstitrus angļu valodā un izdevīgas cenas. Redzējām „Bohēmu
” un bijām ļoti apmierināti,” raksta ceļotājs no Zviedrijas pilsētas Malmes.

„Ja
vien jums ir tāda iespēja, tas ir vērts! Redzējām „Seviljas bārddzini”, par biļeti katrs maksājot vien sešas mārciņas. Tas bija fantastiski! Arī lielo Operas ēku vērts apskatīt pašu par sevi,” LNO slavē Tonijs no Longfīldas Lielbritānijā.

Savukārt Hanna no Somijas atklāj: „Pēdējo pāris gadu laikā Rīgas operu esmu apmeklējusi aptuveni desmit reižu. Pat ja opera nav jūsu mīļākais žanrs, ir vērts apmeklēt pašu ēku ir ļoti skaista! Biļetes ērti iegādāties internetā, un to cena ir ļoti saprātīga.”

Par Rīgas viesu vērtējumu ir iepriecināts LNO direktors Andrejs Žagars: „Esam gandarīti, ka ārvalstu skatītāji augstu novērtē mūsu darbu un mākslinieciskos sasniegumus. Tā ir izcila atzinība pasaules kontekstā, kas vienlaikus mūs motivē arvien jauniem mākslinieciskiem izaicinājumiem.”

„TripAdvisor” ir pasaulē lielākā ceļojumu mājaslapa, kas eventuālajiem tūristiem ļauj plānot savu ideālo ceļojumu un gūt ne tikai plašu informāciju, bet arī objektīvu vērtējumu par vietām, ko plānots apskatīt. Šeit atrodamas ceļotāju atsauksmes par viesnīcām, restorāniem, apskates objektiem, kā arī cita noderīga informācija par konkrētu pasaules vietu. „TripAdvisor” ik mēnesi apmeklē aptuveni 50 miljoni unikālo apmeklētāju, kas dalās iespaidos un apmainās viedokļiem. Mājaslapa pieejama trīsdesmit pasaules valstīs.

0 komentāri

Komentāru nav