Izdod nākamā gada plānotāju ar 53 jauno fotogrāfu darbiem

Izdod nākamā gada plānotāju ar 53 jauno fotogrāfu darbiem
Publicitātes foto
25-11-2014 A+ A-
Rīgā, „Birojnīcā”, otrdien, 25. novembrī, plkst. 18.30 tiks prezentēts 2015. gada plānotājs ar 53 starptautisku jauno fotogrāfu darbiem, kas tapuši Starptautiskās fotogrāfijas vasaras skolas (ISSP) laikā Kuldīgā, „Rīga 2014” kultūras portālu informēja ISSP pārstāve Liāna Beņķe.

Pasākuma laikā būs iespēja vienīgo reizi Rīgā noskatīties „ISSP 2014” noslēguma darbu projekcijas, satikt Latvijas autorus, kā arī iegādāties plānotāju par īpaši draudzīgu cenu.

ISSP plānotājs tiek izdots trešo gadu. Šogad ISSP piedalījās 71 fotogrāfs no 26 pasaules valstīm, kā arī 12 jaunieši no Pelčiem un Kuldīgas novada, radot fotosērijas, grāmatas un multimediju darbus.

Nedēļas plānotājs 2015. gadam ar „ISSP 2014” dalībnieku darbiem ir ideāls rakstīšanai ar roku un padara fotogrāfiju baudāmu ikdienā. Plānotāja 53 nedēļu atvērumus rotā oriģināli „ISSP 2014” starptautisko dalībnieku darbi, kas tika prezentēti ISSP noslēguma izstādē Kuldīgā.

Izdevums tapis sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību un AS „Antalis”. Dizaina autori ir ISSP ilggadējie partneri Artis un Rūta Brieži jeb dizaina apvienība „rabit!!”.

Plānotāju jau šonedēļ būs iespējams iegādāties tīmekļa vietnē „www.issp.lv”, Latvijas Fotogrāfijas muzejā, kā arī veikalos „Riija”, „NicePlace Mansards”, „Taste Latvia”, „Birojnīca”, „M50” un citviet.

Atgādinām, ka Starptautiskā fotogrāfijas vasaras skola un Liāna Beņķe veidoja vienu no apjomīgākajiem fotogrāfijas un iedzīvotāju iesaistes projektiem „Rīga 2014” programmā – „Rīgas paš|portreti”, kas rezultējās izstādē šā gada jūlijā.

0 komentāri

Komentāru nav