Klajā nācis ziemas žurnāla „Figaro” numurs

Klajā nācis ziemas žurnāla „Figaro” numurs
Publicitātes foto
01-12-2014 A+ A-
1. decembrī ceļu pie lasītājiem uzsācis jaunais žurnāla „Figaro” numurs, kas no šodienas pieejams preses tirzniecības vietās visā Latvijā, pavēstīja žurnāla direktore Kristīne Komarovska.

Jaunajā „Figaro” lasāma aktiera Gundara Āboliņa filozofiskā saruna ar Orestu Silabriedi – par harmoniju, analīzi un hokeju. Savukārt slavenais pavārs Lauris Aleksejevs atklāj savu melomāna dzīslu (izrādās, gatavojot viņš klausās operu „Traviata”!).

Ziemas numura jaunie talanti – džeza dziedātāja Kristīne Prauliņa un mazais ģēnijs vijolnieks Daniils Bulajevs –, kuru plašāka publika iepazina šīs vasaras koncertā „Dzimuši Rīgā”.

Komponists Jānis Lūsēns uzskata, ka vienīgais, kas cilvēku Latvijā var noturēt, ir kultūra, bet Otto Ozols pēta, kā „dūdiņroka” pārstāves „Sus Dungo” kultūru un savu mūziku veiksmīgi eksportē koncerttūrēs Itālijā un Vācijā.

Guntars Graiksts antropoloģiskajos skaņas pētījumos atklāj, ka, iespējams, pavisam drīz pienāks laiks, kad dziedāšanu un mūziku slimiem cilvēkiem parakstīs ārsts kopā ar aspirīnu.  

Jaunajā numurā lasiet arī Mazās ģildes stāstu vijumu no 14. gadsimta „Vēstures” rakstā.  Tāpat žurnālā var iepazīt jaunu alternatīvo skatuvi – mākslas telpu „MALA” Cēsīs.

Šā numura leģendas – nemirstīgā „Eolika” un mūžīgi jaunais Rods Stjuarts.

Toms Grēviņš uz paplātes notiek svarīgākos 2014. gada notikumus populārajā mūzikā, bet Kārlis Dagilis aicina ziemu izbaudīt, klausoties vinila plašu ierakstus.

„Figaro” ziemas modes ceļvedī – Lindas Briinums stāsts kopā ar trio „Art-i-Shock” (Guna Šnē, Agnese Egliņa un Elīna Endzele), kā arī  Aleksandras Getikovas modes un mūzikas simbioze no Milānas – ziemas skaņās!

Kā ierasts, „Figaro” piedāvā lielāko klasisko koncertu kalendāru un iespēju apskatīt karti, kur tuvākajos trīs mēnešos uzstāsies mūsējie pasaulē.

P. S. Žurnāls nav tikai lasāms, bet arī klausāms. Redakcija lasot iesaka arī atskaņot mūziku, par kuru tiek runāts rakstā – tā jūs žurnālu arī dzirdēsit.

0 komentāri

Komentāru nav