Decembrī Daugavpils teātrī – vairāki jauniestudējumi

Decembrī Daugavpils teātrī – vairāki jauniestudējumi
Publicitātes foto . Skats no Dauavpils teātra izrādes „Baismīgās mājsaimnieces”
03-12-2014 A+ A-
Pirmssvētku laikā Daugavpils teātris ir sarūpējis vairākus pārsteigumus, piedāvājot gan jau iemīļotus, gan jaunus iestudējumus.

Decembra sākumā būs skatāms jaunākais Daugavpils teātra radošās komandas veikums - mūzikls visai ģimenei „Leo - mazais lauva” (rež. O. Šapošņikovs), savukārt bērniem, sākot no trīs gadu vecuma, saistoša būs Latvijas Leļļu teātra viesizrāde „Saulīte un sniega cilvēciņi” (rež. M. Koristins). Iestudējums ir par sirds siltumu un iejūtību, veidots pēc rumāņu tautas pasakas motīviem un būs skatāms 17. decembrī plkst. 10.00 un plkst. 18.00. Muzikālu izrādi „Sniegbaltītes skola” (rež. I. Lūsis) ir  sarūpējis RaCoco teātris. Iestudējuma aktieru ansambli veido Latvijā pazīstami mākslinieki, mūziķi un TV zvaigznes, un izrāde 18. decembrī būs skatāma uz Daugavpils teātra skatuves.

Decembrī būs skatāmas arī citas šīs sezonas jaunākās izrādes – pēc I. Buņina stāstu motīviem tapušais iestudējums „Tumšās alejas” (rež. G. Surkovs) un kriminālkomēdija krievu valodā „Baismīgās mājsaimnieces” (rež. I. Lūsis). Decembra repertuārā – arī iepriekšējās sezonas skatītāju un kritiķu uzmanību izpelnījušies iestudējumi. 5. decembrī – par mālu mīcīšanu un mīlestību latgaliešu gaumē izrādē „Dabaseibys pūddarneica” (rež. J. Jonelis), bet 19. decembrī par traģiskajām un komiskajām cilvēka rīcības izpausmēm iestudējumā „Emigranti” (rež. O. Šapošņikovs).

12. decembrī ir gaidāma pirmizrāde – pazīstamā britu dramaturga  A. Eikborna darbu „Kā tā otra puse mīl” iestudē J. Jonelis, piedaloties aktieriem M. Korsietim, K. Veinšteinai, L. Ivanovai, M. Korklišai, E. Viļumovam, R. Gailumam. Par izrādes scenogrāfiju un kostīmiem gādā māksliniece L. Pavlovska, par muzikālo noformējumu – jaunais komponists P. Pāss.

Pēdējo reizi uz Daugavpils teātra skatuves būs skatāma komēdija „Biznesa klases palāta” (rež. I. Lūsis). Iestudējums, kurā savijas ne vien  smalks humors un lirika, bet arī dzīves gudrība, būs skatāms 14. decembrī.

Papildu informācija: Daugavpils teātra mājas lapā, biļetes – teātra kasē (tālr.: 65426520) un internetā.

0 komentāri

Komentāru nav