LTV ēterā būs skatāms raidījums „Kino ziņas”

LTV ēterā būs skatāms raidījums „Kino ziņas”
Publicitātes foto . Kinokritiķe un „Kino ziņu” vadītāja Daira Āboliņa
03-12-2014 A+ A-
No 8. līdz 12. decembrim, kad Latvijas kultūras dzīvi piesātinās dažādi valsts un Eiropas mēroga kino notikumi, LTV1 ēterā būs skatāmas „Kino ziņas”, kas informēs par aktuālajiem notikumiem pirmajā Rīgas Starptautiskajā kino festivālā, „Lielajā Kristapā” un Eiropas Kinoakadēmijas balvas pasniegšanas ceremonijā.

Rīga nekad nav bijusi tik kinematogrāfiska kā šogad: vienā nedēļā norisināsies vairāki svarīgi kino notikumi – pirmais Rīgas Starptautiskais kino festivāls, pēc trīs gadu pārtraukuma tiks pasniegtas „Lielā Kristapa” balvas Latvijas labākajiem kinoprofesionāļiem, bet 13. decembrī Latvijas Nacionālajā operā notiks Eiropas „Oskaru” – Eiropas Kinoakadēmijas balvu – pasniegšanas ceremonija.

No pirmdienas līdz ceturtdienai „Kino ziņas” LTV1 ēterā būs redzamas uzreiz pēc „Nakts ziņām”, bet piektdien, 12. decembrī, ziņu izlaidums būs skatāms plkst. 22.15 pēc izklaidējošā raidījuma „Vakars ar Renāru Zeltiņu.”

Latvijas Televīzijas Kultūras ziņu komanda katru dienu veidos reportāžas par spilgtāko notikumu norisi kinozālēs, aizkulisēs un uz sarkanajiem paklājiem. Par tiem „Kino ziņās” stāstīs Eva Ikstena-Strapcāne un Edgars Raginskis. LTV1 sižetos skatītāji varēs sajust klātbūtnes elpu šā gada svarīgākajos kino nedēļas notikumos.

 

0 komentāri

Komentāru nav