„Grammy” balvai nominēts Krēmers un „Kremerata Baltica”

„Grammy” balvai nominēts Krēmers un „Kremerata Baltica”
Publicitātes foto . Gidons Krēmers un orķestris „Kremerata Baltica”
07-12-2014 A+ A-
Prestižajai mūzikas ierakstu balvai „Grammy” šogad nominēts arī Rīgā dzimušais vijolnieks, diriģents Gidons Krēmers un kamerorķestris „Kremerata Baltica” par Mečislava Veinberga darbu ieskaņojumu, liecina informācija konkursa mājaslapā „www.grammy.com”.

Krēmers un „Kremerata Baltica” pretendē uz balvu kategorijā „Labākais klasiskās mūzikas albums”. Kopā ar viņiem uz prestižo apbalvojumu šajā kategorijā pretendē vēl četri nominanti.

„Grammy” ierakstu balvu ik gadu pasniedz 82 nominācijās par izciliem sasniegumiem mūzikas ierakstu jomā. Šā gada laureātus paziņos 2015. gada 9. februārī.

Atgādināsim, ka pagājušajā sezonā „Grammy” balvu ieguva kamerorķestris „Sinfonietta Rīga” un Latvijas Radio koris par dalību igauņu komponista Arvo Perta opusa „Adam's Lament” („Ādama žēlabas”) ierakstā. Latvijas Radio koris un „Sinfonietta Rīga” līdz ar diriģentu Tenu Kaljusti, solistiem, Igaunijas Filharmonijas kamerkori, Tallinas kamerorķestri un kolektīvu „Vox Clamantis” balvu saņēma kategorijā „Labākais kora sniegums”.

Viss „Grammy” balvu nomināciju saraksts pieejams šeit.

0 komentāri

Komentāru nav