„Instrumenti” izdod albumu „Iekams” un sāk koncertturneju

„Instrumenti” izdod albumu „Iekams” un sāk koncertturneju
Mārtiņš Otto, Rīga 2014
11-12-2014 A+ A-
Ar koncertu Ventspils teātra namā „Jūras vārti” 11. decembrī grupa „Instrumenti” sāk sava nule iznākuša jaunākā albuma „Iekams” popularizēšanas turneju Latvijā, „Rīga 2014” kultūras portālu informēja grupas menedžere Līva Pētersone.

Koncertsērijā „Mēs tiksimies gaisā” plānoti vairāki koncerti – 15., 16. un 17. decembrī Rīgas Domā, 19. decembrī paredzēti divas uzstāšanās Vidzemes koncertzālē „Cēsis”, bet koncertsērijas noslēgumā – 26. decembrī – mūziķi viesosies Latgales vēstniecībā „Gors” Rēzeknē.

Grupas jaunākais albums ir pieejams gan kompaktdiska, gan vinila formātā un tajā iekļautas deviņas jaunas kompozīcijas.

Albums „Iekams” kopā ar mūziķi Gati Zaķi radīts Gruzijā, un tas bijis iecerēts kā „iekšupvērsts ceļojums”. Tas ir kā retrospektīvs atskats uz grupas „Instrumenti” mūziķu bērnību, katra personīgo pieredzi, pamazām iepazīstoties ar pasauli.

„Šo laiku gan individuāli, gan grupas mērogā izjūtam kā pāreju no viena zobrata nākamajā. Un šis albums ir tas, kurš mūs pārslēdz no „iepriekšotnes” turpmākajā,” stāsta grupas dalībnieks Jānis Šipkēvics.

Līdz ar „Iekams” izdošanu mūziķi laiduši klajā arī singlu „Lēna uguns”, kā arī tā video, kuru veidojis mākslinieks Kristaps Epners.

Interviju ar grupu „Instrumenti”, kas bija viesi vienā no Pasaules koru olimpiādes Zvaigžņu koncertiem, lasi šeit!

Biļetes uz koncertiem pieejamas „Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā un www.bilesuserviss.lv.

0 komentāri

Komentāru nav