„Kartupeļu opera” apceļos Latviju un izsludina papildizrādes

„Kartupeļu opera” apceļos Latviju un izsludina papildizrādes
Mārtiņš Otto, Rīga 2014 . Skats no koncertuzveduma „Kartupeļu opera”
Eiropas kultūras galvaspilsētas koncertuzvedums „Kartupeļu opera” 2015. gadā ar viesizrādēm apceļos Latviju un paredzētajām izrādēm 1. martā Rīgā un 19. aprīlī Cēsīs izsludina papildizrādes.

Ņemot vērā skatītāju lielo interesi, projekta „Kartupeļu opera” organizatori izsludina biļešu pārdošanu koncertuzveduma papildizrādēm, kas paredzētas 1. martā plkst. 13.00 koncertzālē „Rīga” un 19. aprīlī plkst. 13.00 Vidzemes koncertzālē „Cēsis”). Atgādinām arī, ka „Kartupeļu opera” ar viesizrādēm apceļos Latvijas lielākās skatuves, 31. janvārī viesojoties Ventspilī, 5. februārī – Rēzeknē, 19. februārī – Liepājā, 19. aprīlī – Cēsīs, kā arī 1. martā Rīgā.

„Kartupeļu opera” caur Ineses Zanderes libretu un sešu latviešu komponistu koncertuzvedumam īpaši radīto mūziku stāstīs par Mazā Kartupelēna aizraujošo un nedaudz baismīgo ceļojumu no Andu kalniem Dienvidamerikā caur Eiropas karaļnamiem uz laukiem Latvijā. Kondors, hercogs Jēkabs, mūks Jeronīms, Kurmis, Žurkas, Stērķeles jaunkundze un Ķīseļa kungs – tie ir tikai daži no personāžiem, kurus savā ceļā sastop Mazais Kartupelis. Īpaša loma būs arī nazītim. Tomēr galvenais jautājums izrādē ir – kāds ir Mazā Kartupeļa lielais dzīves uzdevums?

Uz izrādēm tiek gaidītas ģimenes ar skolas vecuma bērniem. Biļetes uz uzvedumu var iegādāties visās „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

0 komentāri

Komentāru nav