Eiropas kinozvaigznes saņems īpašas „Laimas” dāvanas

Eiropas kinozvaigznes saņems īpašas „Laimas” dāvanas
Mārtiņš Otto, Rīga 2014
12-12-2014 A+ A-
Kinoakadēmijas balvas pasniegšanas ceremonijai nominētie mākslinieki un viesi, kuri 13. decembrī ieradīsies Rīgā, saņems īpašu un saldu pārsteigumu – saldumu kārbu „Vēstule no Sargeņģeļa” – no leģendārās šokolādes fabrikas „Laima”.

Eiropas kultūras galvaspilsētas prezidēšanas laikā „Laima” līdzdarbojusies skaistākajos „Rīga 2014” svētku programmas pasākumos – koncertuzvedumā „Lec, saulīte”, Rīgā dzimušu un pasaulslavenu mākslinieku lielkoncertā „Dzimuši Rīgā”, kā arī Pasaules Koru olimpiādē un Kultūras vasarnīcas pasākumos Esplanādē.

Saldumu ražotājs „Laima” atbalsta arī Eiropas Kino akadēmijas balvas pasniegšanas ceremoniju, kas ir viens no nozīmīgākajiem pasākumiem Eiropas kino nozarē, un jau 13. decembrī, norisināsies Latvijas Nacionālajā operā. Apbalvošanas ceremoniju atklās Eiropas Kinoakadēmijas prezidents Vims Venderss (Wim Wenders) un Eiropas Kinoakadēmijas priekšsēdētāja Agņeška Holanda (Agnieszka Holland).

Maija Brūkle, saldumu ražotāja „Laima” zīmola vadītāja: „Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas prezidēšanas gadā, Latvijas lielākais saldumu ražotājs „Laima”, sniedzot atbalstu „Rīga 2014” rīkotājiem, piedalījies virknē pasākumu, palīdzot iepazīt Rīgu kā leģendāru saldumu pilsētu. Ar īpašu un saldu „Laimas” pārsteiguma dāvanu – vēlamies sveikt arī „Rīga 2014” svētku programmas starptautiski nozīmīgākā pasākuma Eiropas Kinoakadēmijas balvas viesus – pasaules mēroga kino režisorus, producentus, scenāriju autorus un pasaulslavenus aktierus, kas apmeklēs vienu no nozīmīgākajiem pasākumiem Eiropas kino nozarē.”

„Laimas” šokolāde jau kļuvusi par Latvijas vizītkarti, tās saldumu ražošanas tradīcijas ir teju 145 gadus senas. „Laima” ir lielākais un atpazīstamākais šokolādes un saldumu ražotājs Baltijā, kurā šokolādi ražo no kakao pupiņām. Šo ražošanas metodi 1870. gadā ieviesa fabrikas dibinātājs Teodors Rigerts un „Laima” to praktizē arī mūsdienās, tādējādi kļūstot par unikālu šokolādes ražotāju ne tikai Baltijā, bet arī Austrumeiropā. „Laimas” šokolāde tiek eksportēta uz vairāk nekā 30 pasaules valstīm. Kopš 2014. gada Rīgā, Miera ielā 22, apmeklētājus sveic „Laimas” šokolādes muzejs, lai interaktīvā ekspozīcijā ļautu iepazīt „Laimas” šokolādes leģendu.

0 komentāri

Komentāru nav