Gadumijas koncerti Latvijas Nacionālajā operā

Gadumijas koncerti Latvijas Nacionālajā operā
Publicitātes foto
17-12-2014 A+ A-
No 27. decembra Latvijas Nacionālā opera aicina uz tradicionālajiem Gadumijas koncertiem, kas skatītājus aizvedīs gan Ziemassvētku, gan Jaunā gada sagaidīšanas noskaņās. Koncerta mākslinieciskais vadītājs - Mārtiņš Ozoliņš, režisore – Elita Bukovska. Tiesa, biļetes pieejamas vairs tikai uz papildkoncertu nākamā gada 6. janvārī.

Gadumijas koncerti jau daudzu gadu garumā ir viens no skatītāju iecienītākajiem notikumiem Latvijas Nacionālajā operā. Šogad programmā skanēs dzirkstošs muzikālais kokteilis: Gaetāno Doniceti, Rudžjēro Leonkavallo, Volfganga Amadeja Mocarta, Žaka Ofenbaha, Džoakīno Rosīni un Georga Frīdriha Hendeļa operu valdzinošākās ārijas, Johana Štrausa operešu mūzika, kā arī populārākās dziesmas no mūzikliem „Nožēlojamie”, „Vestsaidas stāsts”, „Šahs”, „Evita” un citiem.

Piedalīsies Latvijas Nacionālās operas solisti Jānis Apeinis, Raimonds Bramanis, Mihails Čuļpajevs, Laura Grecka, Rihards Mačanovskis, Evija Martinsone, Rihards Millers,  Krišjānis Norvelis, Armands Siliņš, Inga Šļubovska, Jūlija Vasiļjeva un  Kristīne Zadovska, koris un orķestris. Koncertu vadīs aktieris Andris Bulis.

Koncerta vizuālo noformējumu veido scenogrāfs Andris Freibergs un kostīmu māksliniece Kristīne Pasternaka.

Latvijas Nacionālās operas kolektīvs novēl saviem skatītājiem priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu un aicina tikties arī 2015. gadā!

Biļetes uz 6. janvāra koncertu var iegādāties LNO un „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.

 

0 komentāri

Komentāru nav