Mārtiņš Eihe Dailes teātrī iestudē melodrāmu „Ugunsgrēki”

Mārtiņš Eihe Dailes teātrī iestudē melodrāmu „Ugunsgrēki”
Publicitātes foto
17-12-2014 A+ A-
Nākamā gada 8. janvārī Dailes teātra Mazajā zālē notiks režisora Mārtiņa Eihes iestudētās Važdi Muavada baisās melodrāmas „Ugunsgrēki” pirmizrāde, pavēstīja teātra pārstāvji.

Kanādas dramaturga un režisora Važdi Muavada (1968) lugā „Ugunsgrēki” (2004) savijas stāsts par mīlestību, stāsts par naidu un stāsts par samierināšanos.

Lai izpildītu mātes pirmsnāves vēlēšanos, Navālas bērniem ir jāatgriežas viņas pagātnē, jāiepazīst savs tēvs un savs brālis, jāatrod savas saknes un savas dzīves jēga. Izrādes varoņiem ir jānoiet visai šausminošs ceļš – no vienas vietas uz citu, no tagadnes uz pagātni, no klusēšanas uz atzīšanos. No sākuma uz beigām – lai beidzot varētu būt kopā.

Izrādē „Ugunsgrēki” spēlēs aktieri Ilze Ķuzule-Skrastiņa (Navāla), Ieva Segliņa (Žanna), Gints Andžāns (Simons), Gints Grāvelis (Nihads/Vahabs/Malaks/Antuāns), Intars Rešetins (Hermile), Elīna Dzelme (Džihane/Nazira/Gids/Fotogrāfs), Dārta Daneviča (Sauda/Elhame) un Dainis Grūbe (Ralfs/Abdelsamads/Ārsts/Kaujinieks/Skolas pārvaldnieks/Šemšedins).

Režisors Mārtiņš Eihe ir arī jauniestudējuma kostīmu mākslinieks, scenogrāfe ir Ieva Kauliņa, gaismu mākslinieks – Ivars Tilčiks. Lugu no franču valodas tulkojusi Inga Rozentāle-Pejū.

0 komentāri

Komentāru nav