Jauniešu kora „Balsis” Ziemassvētku koncerti „Mani Ziemassvētki”

Jauniešu kora „Balsis” Ziemassvētku koncerti „Mani Ziemassvētki”
Publicitātes foto . Jauniešu koris „Balsis”
20-12-2014 A+ A-
Rīgas Sv. Pestītāja (Anglikāņu) baznīcā 22. un 23. decembrī plkst. 20.00 un 25. decembrī plkst. 23.00 uz Ziemassvētku koncertu „Mani Ziemassvētki” aicina jauniešu koris „Balsis”, informē kora diriģents Ints Teterovskis.

„Šogad, kā ierasts svinēsim svētkus kopā! Būsim nedaudz personīgāki, klusinātāki, tuvāki…” saka Ints, piebilstot, ka koncertos līdzās latviešu autoru – Riharda Dubras, Lūcijas Garūtas, Uģa Prauliņa, Imanta Ramiņa, Renātes Stivriņas un ārvalstu – Jakoba Handla Gallusa, Franča Bībla radītām sakrālās mūzikas pērlēm, koncertā gaidāmi arī  pārsteigumi, jo koncertu kuplinās DJ Monsta radītā balss un elektronikas saspēle un VJ Pētera Brīniņa krāšņais vizuālais ceļojums.

Savukārt koncerta otrajā daļā varēs izdziedāties visi klausītāji, kopā dziedot pazīstamas un mīļas dziesmas Ziemassvētku noskaņās. Koncertā būs iespēja ieklausīties ne vien kora dziedājumā, bet arī mazākās koristu apvienībās un daļu no dziedātājiem iepazīt personīgāk, tuvāk.

„Mani Ziemassvētki” – tā būs eksperimentāla skaņu spēle un noskaņu virtene. Iespēja sajust vienam otru, saklausīt sevi. Baznīcā smaržos pēc koristu pašceptām piparkūkām, sirdis piepildīs sajūtu radītais siltums un dvēselē iemirdzēsies prieks.

Koncertā piedalās: jauniešu koris „Balsis”, DJ Monsta, VJ Pēteris Brīniņš, dziedošie klausītāji, diriģents Ints Teterovskis.

Koncerti tapuši ar Rīgas domes atbalstu.

Biļetes par 7,50 un 4,00 eiro (pensionāriem) var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

0 komentāri

Komentāru nav