„Kultūra 360TV” skatās rekordliels iedzīvotāju skaits

„Kultūra 360TV” skatās rekordliels iedzīvotāju skaits
Publicitātes attēls
29-12-2014 A+ A-
Nepilna mēneša laikā „Lattelecom” pop-up kanālu „Kultūra 360TV” skatījušās vairāk nekā 120 tūkstoši mājsaimniecību, kas ir jauns šāda tipa kanālu skatījumu rekords.

Jau ziņots, ka no 2. decembra līdz 2. janvārim „Lattelecom”, sadarbojoties ar nodibinājumu „Rīga 2014”, Nacionālo Kino centru un producentu kompāniju „ON AIR Studios” nodrošina Latvijas vēsturē pirmo tikai kultūrai veltīto kanālu.

Līdz gada beigām kanālā varēs turpināt vērot spilgtākos „Rīga 2014” mūzikas koncertus, kā arī Eiropas un Latvijas filmas. Koncerta „Dzimuši Rīgā” ieraksts skatītājus atgriezīs vienā no šā gada krāšņākajiem muzikālajiem notikumiem, kad skvērā pie Latvijas Nacionālās operas vienuviet pulcējās ievērojamākās Latvijā dzimušās muzikālās zvaigznes.

Skatītājiem tiks piedāvāts arī iespaidīgais deju uzvedums „Lec, saulīte!”, kas šovasar norisinājās Mežaparka Lielajā estrādē un bija Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas gada saulgriežu kulminācijas pasākums. Uzvedumā saulgriežu stāstu izdejo vairāki tūkstoši dziedātāju, skan īpaši šim pasākumam komponēta mūzika un redzama iespaidīga scenogrāfija.

Bagātīgo mūzikas notikumu klāstu televīzijas kanālā papildinās arī Pasaules koru olimpiādes koncertu ieraksti, kas atklāj koru mūzikas daudzveidību.

„Mēs zinājām, ka kultūras kanāls raisīs iedzīvotāju interesi, taču, jāsaka atklāti, par šādu pieprasījumu esam patīkami pārsteigti. Kultūrai, tāpat kā izglītībai, ir jābūt pieejamai visiem Latvijas iedzīvotājiem, un šādi digitāli risinājumi, ko var piedāvāt „Lattelecom” televīzija, ir nozīmīgs solis pretī daudzveidīgākai mediju telpai,” pauž „Lattelecom” valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

„Priecē, ka Eiropas kultūras galvaspilsētas gads mainījis cilvēku ieradumus, veicinot, ka kultūras notikumu apmeklēšana un baudīšana arī neklātienes formā ir plānota un neatņemama viņu ikdienas sastāvdaļa. Aicinu izmantot lielisko iespēju ar televīzijas starpniecību atgriezties šā gada izcilo kultūras notikumu noskaņās,” pauž nodibinājuma Rīga 2014 vadītāja Diāna Čivle.

„Kultūra 360TV” ir pieejams bez papildu maksas visās „Lattelecom” televīzijas platformās – Interaktīvajā TV, Virszemes TV un Interneta TV.

No 2. decembra līdz 2. janvārim kanālā ir iespēja sekot līdzi Kino ziņām, ko veidos ētera personības Marta Selecka un Pauls Ķesteris, tostarp Eiropas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijas tiešraidei, Eiropas kino profesionāļu diskusijām, lekcijām un meistarklasēm, nodibinājuma „Rīga 2014” projektu videoarhīvam, aizkulisēm un intervijām, kā arī Latvijas un Eiropas labākajām filmām, ko iesaka Nacionālā Kino centra vadītāja Dita Rietuma.

Kanāla programma pieejama TV platformās un tv.lattelecom.lv.

0 komentāri

Komentāru nav