Balsojums par projektiem beidzies!

Balsojums par projektiem beidzies!
16-01-2015 A+ A-
Pirms gada, stājoties Grāmatu draugu ķēdē, Rīga atklāja Eiropas kultūras galvaspilsētas gadu, uzsākot notikumu programmu ar vairāk nekā 2000 pasākumiem. Atskatoties uz Eiropas kultūras galvaspilsētas notikumiem, aicinājām izteikt viedokli, nobalsojot par tiem projektiem, kas atstājuši visspilgtākos iespaidus.

„Tagad, kad Eiropas kultūras gads ir izskanējis, mēs aicinām pakavēties atmiņās par redzēto un dzirdēto, atzīmējot „Rīga 2014” portālā tos projektus, kas atstājuši visspilgtāko iespaidu. Mums – organizētājiem – ir būtiski zināt ikviena viedokli. Varbūt tas ir bijis pārsteidzošākais un negaidītākais, varbūt tāds, kas raisīja lepnumu par Rīgu, Latviju un tās cilvēkiem, vai varbūt vēl ilgi palicis atmiņā ar uzdotajiem jautājumiem par mums pašiem,” mudināja „Rīga 2014” vadītāja Diāna Čivle.

Balsojuma rezultāti atrodami „Rīga 2014” kultūras portāla sadaļā „Programma”, kur apskatāmi visi 2014. gada laikā realizētie projekti. Notikumu secība balsojumā atkarīga no saņemto balsu skaita, populārākajiem ierindojoties augšgalā. Balsojums norisinājās līdz 15. februāra plkst. 23.59.

Populārākā projekta godu ieguvis projekts „No Rīgas uz Daugavpili Rotko vilcienā. Pasākums. Konference. Izstāde”.

„Rīga 2014” notikumu programma bija vērienīgākā līdz šim realizētā kultūras pasākumu programma Latvijas kultūras vēsturē. Programmas sagatavošanā un īstenošanā visa 2014. gada laikā bija iesaistīti vairāk nekā 12 000 dalībnieku no teju simts dažādām kultūras institūcijām, valsts un pilsētas kultūras iestādēm un nevalstiskajām kultūras organizācijām.

Eiropas kultūras galvaspilsētas programmu veidoja nodibinājums „Rīga 2014” sadarbībā ar valsts, pašvaldības un nevalstiskajām kultūras organizācijām, radošajām apvienībām. Programmu finansē Rīgas dome, Kultūras ministrija un Eiropas Komisija. „Rīga 2014” programmas partneris ir „Lattelecom, kas arī nodrošina tehnoloģisko atbalstu.

0 komentāri

Komentāru nav