Rīgā uzstāsies ārtpopa duets „CocoRosie”

Rīgā uzstāsies ārtpopa duets „CocoRosie”
LETA/EPA . Sjerra Kasadija no dueta „CocoRosie”
29-05-2013 A+ A-
Koncertzālē „Palladium” 30. jūlijā pirmo reizi Baltijā uzstāsies par frīkfolka un ārtpopa duetu dēvētā amerikāņu apvienība „CocoRosie”, kultūras portālu „Rīga 2014” informē koncerta rīkotāji no „Positivus Music”.

Biļetes uz koncertu nopērkamas no piektdienas, 31. maija, www.palladium.lv un visās „Biļešu servisa” kasēs. Biļetes cena – sākot no 24 latiem.

Tikai „Palladium” un „Positivus” reģistrētajiem lietotājiem biļetes būs pieejams jau no ceturtdienas, 30. maija, plkst. 10.00. Biļetes cena – 19 latu.

„CocoRosie” ir māsu Bjankas (Bianca) un Sjerras Kasadiju (Sierra Casady) izveidots duets, kura nosaukums radies no māsu bērnības iesaukām „Coco” un „Rosie”.

Mūziķes nereti tiek pielīdzinātas islandiešu dziedātājai Bjorkai (Björk), kā arī britu Keitai Bušai (Kate Bush).

Grupas skanējums radies, apvienojot Sjerras operdziedātājas vokālu ar Bjankas daudzpusīgo perkusiju spēli, vokālo sniegumu un pat repu. Sākotnējais duets jau vairākus gadus koncertē kopā ar basistu, taustiņinstrumentālistu un bītbokseri, gan ierakstos, gan koncertos izmantojot arfu, ģitāru, dažādus eksotiskus instrumentus un perkusijas, kas mūziķu daiļradei piešķir pasaulīgu un sapņainu noskaņu.

„Pēdējās „CocoRosie” koncerturnejas lielākoties ir bijušas izpārdotas, kuros grupa rada apzinātu, perfektu haosu, meistarīgi manipulējot ar house, hiphopa un drum'n'bass bītiem, neparastiem skatuves tēliem, vokāliem, dažādiem mūzikas instrumentiem un krāšņiem skatuves apģērbiem. Katra māsu Kasadiju performance ir notikums,” raksta rīkotāji.

„CocoRosie” mūzika tiek raksturota kā neierobežots fantāzijas lidojums. Savā daiļradē māsas Kasadijas iekļauj popa, folka, elektronikas, hiphopa, afrobītu, regeja un opermūzikas elementus – kopā veidojot unikālu un neatkārtojumu muzikālu baudījumu.

„CocoRosie” debitēja 2004. gadā ar albumu „La Maison De Mon Rêve”, kas tika ierakstīts Sjerras toreizējā Parīzes dzīvokļa vannasistabā. Tam sekoja „Noah's Ark” (2005), „The Adventures of Ghosthorse and Stillborn” (2007) un „Grey Oceans” (2010). 27. maijā iznācis grupas jaunākais albums „Tales of a Grass Widow” (2013), kuru līdzproducējis slavenais islandiešu komponists un dziedātāju Feistas (Feist) un Keitas Nešas (Kate Nash) albumu producents Valgīrs Sigurdsons (Valgeir Sigurdsson).

0 komentāri

Komentāru nav