Berga bazārā šonedēļ – Ģimenes diena

Berga bazārā šonedēļ – Ģimenes diena
Publicitātes foto
Rīgas radošajā kvartālā Berga bazārs sestdien, 1. jūnijā, notiks Ģimenes dienas pasākums, piedāvājot gan radošas izklaides pašiem mazākajiem, gan viņu vecākiem.

Plkst. 12.00 sāksies mazākajiem bērniem domāta brīvdabas leļļu teātra izrāde, pēc tās plkst. 13.00 ar aktīvu līdzdziedāšanu un dejošanu notiks bērnu popgrupas „Knīpas un Knauķi” koncerts.

Savukārt plkst. 11.00 visi būs aicināti vērot Baltijas karatē kluba trenera un viņa audzēkņu paraugdemonstrējumus, bet starplaikos iegūt padomus un izmēģināt jaunus cīņas paņēmienus.

Berga bazāra veikalā „Modes klase” no plkst. 12.00 līdz 15.00 tiks piepildīts meiteņu izlolotais sapnis – iejusties modeles profesijā un iegūt savu pirmo portfolio fotoattēlu, kā arī iztaujāt modeļu aģentūras „Natalie” vadītāju Ēriku Meisānu.

Ģimenes dienu Berga bazārā bagātinās Argentīnas tango ritmi un brazīliešu cīņas dejas capoeira temperamentīgais priekšnesums. Darbnīcas un konkursi ar balvām notiks no plkst. 11.00 līdz 14.00.

Pasākuma laikā apmeklētāji ir aicināti ziedot lietas, kas pašiem vairs nebūs nepieciešamas, bet kādam citam tās varētu noderēt. „Otrā Elpa” labdarības teltī varēs nodot turpmākai lietošanai piemērotas, tīras un funkcionālas lietas – rotaļlietas, spēles, sporta piederumus, apģērbu, grāmatas un sadzīves priekšmetus.

Visas ziedotās lietas tiks sašķirotas un nonāks pie katrai lietai atbilstoša adresāta. Daļa tiks ziedota dažādu sociālo grupu atbalstam, bet daļa – mērķorganizācijām, ar kādām sadarbojas labdarības veikals „Otrā Elpa”.
 

0 komentāri

Komentāru nav