„Dirty Deal Teatro” sezonas pēdējās „Vakara brokastis”

„Dirty Deal Teatro” sezonas pēdējās „Vakara brokastis”
Vinsents Nātra . „Vakara brokastis”
29-05-2013 A+ A-
Spīķeru radošajā kvartālā 30. maijā plkst. 19.00 „Dirty Deal Teatro” jaunie režisori Valters Sīlis, Dmitrijs Petrenko, Kārlis Krūmiņš un Andrejs Polozkovs pēdējo reizi šajā sezonā aicina uz „Vakara brokastīm”, kuru tēma šoreiz – „Radikālās vēlēšanas”, kultūras portālu „Rīga 2014” informē „Dirty Deal Teatro” pārstāvji.

„Vakara brokastu” tēma šoreiz izvēlēta, jo pēc dažām dienām notiks pašvaldību vēlēšanas, kas, šķiet, sabiedrību sadalījušas nodevējos, minoritātēs un patriotos. Šoreiz diskusijā tiks runāts par to, kādi ir iemesli, kāpēc ik reizi šis laiks kļūst naida piepildīts ne tikai politiķu starpā, bet arī sabiedrībā. Vai varbūt ir lietas, ko sabiedrība vairs negrib dzirdēt. Vai tas ir stulbums, kas vada lielāko daļu vēlētāju? Vai varbūt gaidām no politiķiem kaut ko citu, bet ko? Ko mēs pa īstam gribam sagaidīt no savas pilsētas domes pēc pašvaldību vēlēšanām?

„Vakara brokastis” ir diskusija par to, kas ir svarīgs šodien un var nebūt svarīgs rīt.

Kā akcentē rīkotāji, šeit ir viss kā parastajās brokastīs – arī virtuves sarunas par politiku. Sarunās piedalās četri jauni režisori: Valters Sīlis, Dmitrijs Petrenko, Kārlis Krūmiņš un Andrejs Polozkovs.

Iepriekšējās „Vakara brokastu” diskusijās runāts par gatavību demokrātijai, Žerāra Depardjē pilsonības maiņu, eiro ieviešanu, provokācijām. Pēc „Vakara brokastīm” 30. maijā plkst. 21.00 iespējams noskatīties arī jauno izrādi „Labākais cilvēks Tahkurannā”, kas ir Andra Kalnozola maģistra diplomdarbs, absolvējot Latvijas Kultūras akadēmiju.

Ieeja diskusijā bez maksas.

0 komentāri

Komentāru nav