Atcelts ansambļa „Anonymous 4” koncerts „Viduslaiku dziedājumi”

Atcelts ansambļa „Anonymous 4” koncerts „Viduslaiku dziedājumi”
Publicitātes foto . vokālā grupa „Anonymous 4”
01-06-2013 A+ A-
Solistes Rutas Kaningemas (Ruth Cunningham) veselības stāvokļa dēļ uz koncertu, kas „Rīgas festivāla” ietvaros bija plānots 6. jūnijā, diemžēl nevarēs ierasties ASV vokālais kvartets „Anonymous 4”, tāpēc grupa izlēmusi atcelt plānoto Eiropas turneju. „Rīgas festivāls” informē, ka tiek atcelts koncerts „Viduslaiku dziedājumi”, kas bija plānots Sv. Pētera baznīcā 6. jūnijā plkst. 20.00.

Koncerta „Viduslaiku dziedājumi” biļešu īpašnieki naudu par biļetēm var saņemt „Biļešu paradīzeskasēs. „Rīgas festivālsatvainojas par neērtībām koncerta atcelšanas dēļ, arī aicina apmeklēt citus festivāla koncertus.

Jau trešo gadu vasaras sākumu Rīgā ieskandinās vērienīgākais klasiskās mūzikas notikums Baltijā„Rīgas festivāls” –, kas kļuvis par lielisku tradīciju, ko novērtē gan daudzi rīdzinieki, gan pilsētas viesi

„Rīgas festivāls” šogad notiks no 3. līdz 20. jūnijam, pulcējot izcilākos Latvijas un pasaules māksliniekus. Koncertos dzirdēsim mūsu izcilos mūziķus Vestardu Šimku un Baibu Skridi, „Lielās mūzikas balvas 2012” laureāti akordeonisti Kseniju Sidorovu, Latvijas Radio kori un Valsts Akadēmisko kori „Latvija”, Latvijas sitaminstrumentu zvaigznes, kanādiešu mecosoprānu Mišu Brigergosmani, publikas iemīļoto dziedātāju Renāru Kauperu, Lietuvas Nacionālo simfonisko orķestri u. c. 

Biļetes uz „Rīgas festivāla” koncertiem pieejamas visās „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuparadize.lv.

0 komentāri

Komentāru nav