Sezonas izskaņā – Dailes teātra diena Siguldā

Sezonas izskaņā – Dailes teātra diena Siguldā
Publicitātes foto
01-06-2013 A+ A-
15. jūnijā ar Dailes teātra dienu Siguldā noslēgsies Dailes teātra sezona, kultūras portālam „Rīga 2014” pavēstīja teātra pārstāve Liene Jakovļeva.

Siguldas pilsētas kultūras namā notiks divas izrādes: plkst. 12.00 uz izrādi „Sūnu ciema zēniaicināti mazākie skatītāji, lai sekotu līdzi Andreja Upīša varoņu Ješkas, Bukstiņa un Andra gaitām pasaulē, meklējot Laimes lāci (biļešu cenas – no 3 līdz 5 lati), savukārt plkst. 18.00 būs iespēja redzēt Dailes teātra izcilo aktieru Olgas Dreģes un Jura Strengas jubilejas izrādi „Mīļais melisKārļa Auškāpa režijākomēdiju, kas veidota pēc Džordža Bernarda Šova un Stellas Kempbelas vēstulēm (biļešu cenas –  5, 6 un 7 lati).


 

Koncertzālē „Baltais Flīģelisplkst. 17.00 izrādē „Neprātīgā Zelda” skatītāji aicināti būt kopā ar aktieriem Dārtu Daneviču un Daini Grūbi, kuri Dž. Dž. Džilindžera iestudējumā atveido visai bohēmisko pāri Frānsisu Skotu un Zeldu Ficdžeraldus, atklājot viņu skaistās dzīves otru pusi, kurā draud ārprāts un psihiskā slimība, kas nenovēršami saēd prātu un personību. Biļešu cenas – 4 un 5 lati.

 

Viesizrāžu diena izskanēs plkst. 21.00 Siguldas pilsdrupu estrādē ar Reja Kūnija un Džona Čepmena komēdiju „Ar vīru nav viegli”, ko iestudējis Dž. Dž. Džilindžers. Ir gandrīz neiespējams izsekot lugas autoru savirpinātajām attiecību, notikumu un pārpratumu kaskādēm, tāpēc skatītājiem garantēta kārtīgas izsmiešanās kūre. Biļešu cenas – no 3 līdz 7 latiem.

Dailes teātra Skatītāja kartes īpašniekiem biļetēm uz visiem pasākumiem tiks piemērota 10% atlaide, abonementu īpašniekiem – 25% atlaide, bet Siguldas ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide. Pērkot grupu biļetes, no 10 līdz 19 cilvēkiematlaide 10%, sākot no 20 cilvēkiematlaide 20%. Bērni līdz 5 gadu vecumam izrādes var apmeklēt, neuzrādot biļetes (bez norādītas atsevišķas sēdvietas).

Biļetes uz Dailes teātra dienu Siguldā var iegādāties „Biļešu paradīzeskasēs un www.bilesuparadize.lv.


 

0 komentāri

Komentāru nav