Kristīne Opolais Minhenē debitēs operā „Simons Bokanegra"

Kristīne Opolais Minhenē debitēs operā „Simons Bokanegra
Wilfried Hösl . dziedātāja Kristīne Opolais Amēlijas lomā izrādē „Simons Bokanegra”
01-06-2013 A+ A-
3. jūnijā latviešu soprāns Kristīne Opolais Bavārijas Valsts operā Minhenē debitēs Amēlijas Grimaldi lomā Džuzepes Verdi operas „Simons Bokanegra” jauniestudējumā. Šo lomu māksliniece aprīlī dziedāja Vīnes koncertnamā (Wiener Konzerthaus) operas koncertiestudējumā ar Tomasu Hempsonu (Thomas Hampson) titullomā, informē kultūras un izklaides aģentūra „Četras saules”.

Iestudējuma režisors un vizuālā noformējuma autors ir Dmitrijs Čerņakovs, ar kuru māksliniecei šī nav pirmā sastapšanās uz skatuveskopīga pieredze gūta Mocarta operā „Dons ŽuansEksanprovansas festivālā un Leoša Janāčeka operas „Jenūfa” iestudējumā Cīrihes Operā, arī Dmitrija Šostakoviča operas „Spēlmanis” iestudējumā.

Jauniestudējuma muzikālais vadītājs ir diriģents Bertrāns de Bijī (Bertrand de Billy), titullomu dzied Zeļko Lučičs (Zeljko Lucic). Piecās jūnijā ieplānotajās izrādēs Kristīnei Opolais būs jāizdzīvo skatuves partnerība arī ar diviem tenoriemStefāno Seko (Stefan Secco) pirmajās izrādēs 3. un 6. jūnijā un ar šobrīd sasirgušo Ramonu Vargasu (Ramon Vargas) izrādēs 9., 12. un 15. jūnijā.

Jāatgādina, ka operas „Simons Bokanegrakoncertiestudējumu, kas notika Vīnē šā gada aprīlī, ierakstu kompānija „Decca
Records” rudenī izdos kompaktdiska formātā.

0 komentāri

Komentāru nav