Koncertprogramma „Tu esi atnākusi” Latvijas pilīs un muižās

Koncertprogramma „Tu esi atnākusi” Latvijas pilīs un muižās
Rīga 2014 . dziedātājs Igo
02-06-2013 A+ A-
1. jūnijā Igo, Aivars Hermanis un Ēriks Upenieks ar uzstāšanos Mālpils muižā uzsāka koncertprogrammas „Tu esi atnākusi” ceļojumu pa Latvijas pilīm un muižām, kultūras portālam pavēstīja Igo menedžmenta pārstāve Gita Straustiņa.

Mūziķi apvienojušies unikālā akustiskā koncertprogrammā „Tu esi atnākusi” un uzsāk vairākus koncertus, un turpmākās uzstāšanās paredzētas 7. jūnijā plkst. 19.00 Jaunpils pilī un saulgriežu noskaņās Annas muižā „Annas Hotel” 20. jūnijā plkst. 19.00. Nākamie jaunās programmas koncerti iecerēti rudens pusē.


 

Kontrabass, ģitāra un balssšādā romantiskā un vīrišķīgā skanējumā koncerts pirmo reizi izskanēja Valentīna dienā Reiterna namā un iemantoja lielu publikas atsaucību.

Koncerta apmeklētājiem tiks sniegta izcila iespēja izjust īpašo Latvijas piļu un muižu vidi vasaras vakaros savienojumā ar mūziķu veidoto intīmo atmosfēru.

Igo un Aivara Hermaņa dziesma „Tu esi atnākusiir kļuvusi par koncertprogrammas vadmotīvu. Jaunu skanējumu ieguvuši Jāņa Strazda un Aivara Hermaņa skaņdarbi no rudenī izdotā albuma „Esmu mājās” un par klasiskām vērtībām kļuvušās dziesmas no Igo un grupas „Remix” repertuāra.

 

Koncertos Igo lasīs savus dažādos laikos radītos dzejoļus un esejas, arī uz katru koncertu tiek solīts sagatavot īpašus pārsteigumus dziesmu repertuārā un radīt jaunas emocijas un noskaņas.

Biļetes uz pasākumiem nopērkamas „Biļešu paradīze” /www.bilesuparadize.lv/ kasēs.


 

0 komentāri

Komentāru nav