Rīgā uzstāsies britu mūziķis Alekss Klērs

Rīgā uzstāsies britu mūziķis Alekss Klērs
02-04-2013 A+ A-
Koncertzālē „Palladium” 8. augustā uzstāsies britu jaunais dziedātājs un komponists Alekss Klērs (Alex Claire), aizsākot jaunu festivāla „Pestivāls” koncertsesiju, portālu „Delfi” informē festivāla un koncerta rīkotāji no aģentūras „MagicFIB”.

Alekss Klērs (īstajā vārdā Aleksandrs Džordžs Klērs) debitēja 2011. gada vasarā, izdodot albumu „The Lateness of the Hour”. Līdz šim pamanāmākais albuma skaņdarbs ir dziesma „Too Close”, kas sasniegusi ceturto vietu Lielbritānijas populārāko singlu topā „UK Top 40”, kā arī septīto vietu ASV „Billboard Hot 100”.

Dziesma tikusi nominēta „BRIT Awards 2013” kā labākais britu mūzikas singls.

Alekss Klērs sadarbojies ar grupu „Rudimental”, kurai drīzumā gaidāms debijas albums, skaņdarbā „Not Giving In”.

Viņa zināmāko dziesmu vidū ir tādi skaņdarbi kā „Up All Night”, „Treading Water”, „Humming Bird” un pavisam jauns skaņdarbs sadarbībā ar elektroniskās mūzikas producentu Sub Focus – „Endorphins”.

Mūzikas kritiķi Aleksa Klēra daiļradē saskata gan elektroniku un dabstepu, gan soul, r&b un rokmūziku. Bet pats savu ietekmes avotu vidū min bērnībā daudz klausītos džeza, blūza un soul mūziķus – Stīviju Vonderu, Doniju Hataveju un daudzus citus.

„Ņemot vērā, ka Alekss ir pareizticīgais ebrejs, viņš neceļo, neuzstājas un nestrādā ebreju svētku dienās, kā arī bieži apmeklē Jeruzalemi.  Klēru vēlējāmies redzēt šā gada galvaspilsētas festivālā „Pestivāls”, bet mūziķa reliģiskās pārliecības dēļ tas nav iespējams – menedžments paskaidroja, ka Alekss nesniedz uzstāšanās ne piektdienās, ne sestdienās. Tādējādi šī mūziķa šovs būs vērojams koncertsesijas ietvaros ceturtdienā,” stāsta festivāla direktors Aivars Līpenītis.

Biļetes uz Aleksa Klēra koncertu „Palladium” pieejamas„Biļešu servisa” kasēs no 28. marta plkst. 10:00. Pirmās 200 biļetes par 17 latiem, pārējās – 20 latu, pasākuma dienā biļetes maksās dārgāk.

0 komentāri

Komentāru nav