Iznācis jaunais žurnāla „Figaro” numurs

Iznācis jaunais žurnāla „Figaro” numurs
Publicitātes attēls
03-06-2013 A+ A-
Jūnijā sākumā iznācis žurnāla „Figaro” vasaras numurs, kas no pirmdienas, 3. jūnija, pieejams preses tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Vasaras „Figaro” veltīts Dziesmu un deju svētkiem – tajā lasāms par Dziesmu svētku estrādes noslēpumiem, Gido Kokara koru reliģiju, kā arī lielā intervija ar komponistu Mārtiņu Braunu.

Jaunajā numurā „Figaro” pēta mūzikas terapijas ietekmi uz cilvēku, iepazīstina ar mūzikas un matemātikas likumsakarībām.

„Figaro” vasaras personība šajā numurā ir operdziedātāja Maija Kovaļevska. Savukārt „Rīga Radio” dīdžejs Eduards Švāns atklāj savu savdabīgo melomāna dabu. „Figaro” pavasara talants – Dons, kurš nupat laidis klajā jauno albumu „Signāls”.

Jaunākajā numurā Toms Grēviņš atklāj savu viedokli par Latvijas un Baltijas mūzikas festivāliem. Otto Ozols par dižāko mūsdienu komponistu vājību – komponēt mūziku multfilmām. „Figaro” vasaras leģenda – Robijs Viljams, kuru jau augusta beigās varēs klātienē dzirdēt Tallinas Dziesmu svētku estrādē.

Žurnāls piedāvā atrast savu vasaras festivālu ar „Figaro” kalendāra palīdzību un, izmantojot „Figaro” Kultūras karti, ietaupīt apmeklējot koncertus un teātra izrādes.

Vēl žurnāla „Figaro” jaunākajā numurā – Gundara Āboliņa Oslo piezīmes, fotosesija ar Agitu Ikaunieci, Jēkabpils Operas festivāls, Laura Reinika sīkumi, vasaras festivālu mode Grētas Gorjučko rakstā u. c.

0 komentāri

Komentāru nav