Inese Galante ar jaunu programmu uzstāsies Rīgas Domā

Inese Galante ar jaunu programmu uzstāsies Rīgas Domā
Publicitātes foto / festivalsummertime.com . dziedātāja Inese Galante
9. jūlijā Rīgas Domā, ieskandinot festivālu „Summertime – aicina Inese Galante”, dziedātāja Inese Galante – spožais, liriskais un glāsmainais latviešu soprāns – kopā ar ērģelnieku Aivaru Kalēju vienosies jaunā programmā – koncertā „The Soul of Riga”, kurā iekļautas klasiskās mūzikas dižgaru kompozīcijas, kultūras portālu „Rīga 2014” informēja Ineses Galantes fonda sabiedrisko attiecību vadītāja Gunta Skalberga.

Koncerts „The Soul of Riga” ir uvertīra IX Starptautiskajam mūzikas festivālam „Summertime – aicina Inese Galante”. ir lieliska iespēja jau jūlija vidū dzirdēt valdzinošās skaņas, kas turpinās skanēt no 12. līdz 18. augustam Dzintaru koncertzālē.

Izcili mūziķi, neaizmirstamas emocijas, pasaules atpazīstamība kopā ar draudzīgu atmosfēru ir tas, kas raksturo Ineses Galantes vadībā izauklētos festivāla koncertus.

Kaut arī ilgu laiku dziedātāja dzīvojusi ārpus dzimtenes, latviešu publika vienmēr ir bijusi viņas sirdī, tāpēc Inese Galante arvien ar prieku atgriežas mājās. Pasaulē pieprasītā un ikvienā operas metropolē gaidītā operdīva koncertā klausītājiem dāvās pašu dārgākomīlestību pret mūziku.

Viņas balss ir briljants, kas laistās smalkās mūzikas niansēs un pārdzīvojumos.

Viņas sniegums valdzina ar sirsnību, perfektu meistarību un jūtu dziļumu, ar ko māksliniece dāsni dalās ar klausītājiem. Maigās balss tembrs it aiznes klausītājus citā pasaulē, paceļoties virs ikdienišķā un pasaulīgā.

Koncertu rīko „Ineses Galantes fonds”, biļetes uz koncertu var iegādāties „Biļešu servisa” kasēs un internetā.

0 komentāri

Komentāru nav