Triangula bastionā būs jauna koncertzāle

Triangula bastionā būs jauna koncertzāle
F64 . grupas „Astro'n'out” dziedātāja Māra Upmane-Holšteina
05-06-2013 A+ A-
Ar latviešu grupas „Astro’n’out” koncertu 13. jūnijā tiks atklāta jauna atvērtā tipa koncertu norises vieta „Daugavas koncertzāle” – ar terasi un lielisku skatu uz pilsētu un Daugavu, kultūras portālu „Rīga 2014” informē koncertzāles pārstāvis Aleksejs Molčanovs.

sola rīkotāji, koncerti „Daugavas koncertzālē” notiks trīs reizes mēnesī. Tuvākais gaidāmais koncerts pēc atklāšanas būs 27. jūnijā, kad ar sava jaunā albuma „Signāls” prezentāciju uzstāsies dziedātājs Dons ar grupu.

Arī jūlijā un augustā klausītājus ar instrumentālām koncertu sesijām priecēs dažādi Latvijas mūziķi, par kuru koncertiem tiks ziņots atsevišķi.

Idejas autore Inese Zumente: „Terase būs lieliska vieta, kur satikt draugus un baudīt kvalitatīvu mūziku romantiska saulrieta fonā pašā pilsētas centrā. Darbosies arī bārs, kur profesionāli bārmeņi pagatavos katra iecienītāko vasaras atspirdzinošo dzērienu. „Daugavas koncertzāles” koncertu sesijas būs lieliska iespēja atpūtai pēc darba un reizē iesildīšanās nedēļas nogalei.”

„Daugavas koncertzāle” atrodas 11. novembra krastmalā 17, Triangula bastiona ēkā. Koncertu sākums plkst. 20.00. Lai patīkama būtu arī nedēļas pēdējā darba diena, rīkotāji sola apmeklētājus neaizkavēt ilgāk par plkst. 23.00, taču, lai nepārtrauktu iesāktās sarunas, bārs darbosies vēl stundu pēc koncertu beigām.

Biļetes uz šiem un nākamajiem koncertiem jau pieejamas visās „Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

0 komentāri

Komentāru nav