„Latgola.lv” pirmo reizi tiks spēlēta brīvdabas estrādē

„Latgola.lv” pirmo reizi tiks spēlēta brīvdabas estrādē
Gunārs Janaitis . skats no Nacionālā teātra izrādes „Latgola.lv”
05-06-2013 A+ A-
Latvijas Nacionālā teātra šīs sezonas vienīgā brīvdabas izrāde būs 7. jūnijā Madonas estrādē, kur skatītājiem būs iespēja redzēt „Latgola.lv”. Šī arī būs pirmā reize, kad „Latgola.lv” tiks spēlēta brīvdabas estrādē, informēja teātra mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Rimšēviča.

Danskovītes „Latgola.lv” Valda Lūriņa režijā ir absolūta pēdējo gadu rekordiste, tai nospēlētas jau vairāk nekā 100 izrādes. Mūsdienu dzīves straujajā tempā un dažādo piedāvājumu pārpilnībā 100 nospēlētas izrādes ir rekordliels skaitlis.

Latgaliešu vitalitāte, kolorītie tipāži, komiskas sadzīves situācijas, mīlestības peripetijas par spīti pensijas gadiem ir tas, kas saista skatītāju.

„Protams, ir liels prieks un gandarījums, ka „Latgola.lv” cilvēkiem patīk, ka uz izrādi brauc skatītāji pat no vistālākajiem Latvijas novadiem. Šīs izrādes popularitāte apliecina, ka skatītāju reizēm var uzrunāt pavisam vienkāršas, vispārcilvēciskas lietas. Un bieži vien tās vienkāršās lietas kļūst par visbūtiskākajāmMājas, Mīlestība un Zeme,” atzīst izrādes režisors Valdis Lūriņš.

Lomās: Uldis Dumpis, Dace Bonāte, Anna Klēvere, Daiga Gaismiņa, Daiga Kažociņa, Indra Burkovska, Voldemārs Šoriņš, Līga Liepiņa, Gunta Virkava, Gundars Grasbergs, Valdis Zilveris un Mārtiņš Egliens.

0 komentāri

Komentāru nav