Dziesmu svētku laikā piedāvās īpašu svētku TV kanālu

Dziesmu svētku laikā piedāvās īpašu svētku TV kanālu
Publicitātes foto
05-06-2013 A+ A-
Viens no XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku lieldraugiem „Lattelecom” šovasar svētku laikā dalībniekiem un skatītājiem piedāvās vairākus jaunumus, tostarp arī īpašo svētku televīzijas kanālu.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis informēja, ka īpašais Dziesmu svētku kanāls darbosies 28 dienas – no 17. jūnija līdz 14. jūlijam – sešas stundas dienā trijās platformās: interneta televīzijā, virszemes televīzijā un interaktīvajā televīzijā.

„Dziesmu un deju svētki ir Latvijas viena no lielākajām un svarīgākajām tradīcijām, kas apkopo mūsu kultūras mantojumu, savukārt „Lattelecom” ir moderns uzņēmums, kas darbojas ar visādām modernajām tehnoloģijām. Esam kļuvuši par atbalstītājiem, savienojot kultūras mantojumu ar jaunajām tehnoloģijām. Svētkos piedāvāsim vairākas jaunas lietas gan svētku dalībniekiem, gan skatītājiem,” sacīja J. Gulbis.

Īpašais Dziesmu svētku televīzijas kanāls solās būt unikāls, jo tajā būs redzamas lietas, kas neparādīsies parastajās tiešraidēs. Tāpat šajā televīzijā būs atrodams svētku vēsturiskais arhīvs un dažādi aizskatuves notikumi, ko īpaši šim kanālam veidos Latvijas Televīzija.

„Līdz šim svētku dalībnieki sūdzējušies, ka paši sevi nekad nevar redzēt uzstāšanās brīdī. Tagad, pateicoties svētku televīzijas kanālam, arī paši dalībnieki varēs noskatīties savu uzstāšanos,” pauda Juris Gulbis.

 

 

Savukārt noslēguma koncerta laikā „Lattelecom” Mežaparkā nodrošinās interneta iespējas. Viņš skaidroja, ka svētku laikā būtu vērts pieslēgties internetam, jo tiks izveidotas īpašas aplikācijas, nodrošinot piekļuvi sadziedāšanās daļas dziesmu tekstiem, svētku programmai un citai noderīgai informācijai, kas nepieciešama gan svētku dalībniekiem, gan skatītājiem.

Patlaban Dziesmu svētku mājaslapā  ir iespēja balsot par tām simts dziesmām, kādas cilvēki gribētu dzirdēt Mežaparka estrādē kopīgās sadziedāšanās laikā.

Tāpat „Lattelecom” aicina sveikt Dziesmu un deju svētku gājiena dalībniekus.

Jau tagad mājaslapā www.uzgavile.lv ir iespēja nosūtīt sveicienu Dziesmu un deju svētku kolektīvam, kas svētku gājiena laikā tiks parādīts uz lielā ekrāna, dodot enerģiju un iedvesmu konkrētajam kolektīvam.

Gulbis skaidroja, ka sveiciena un uzgavilējuma teksti tiks rādīti uz trim lielajiem ekrāniem. Divi no tiem atradīsies kolektīvu pulcēšanās vietās pie Brīvības pieminekļa un Nacionālā teātra, bet trešais ekrāns atradīsies gājiena noslēgumā pie Dailes teātra, kur, ejot garām katram kolektīvam, tiks atskaņots tieši viņam veltīts uzmundrinājums.

Jau ziņots, ka mēneša baigās sāksies XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki, kuriem gatavojas 40 000 dalībniekukolektīvi no Latvijas, latviešu diasporas un ārvalstīm.

0 komentāri

Komentāru nav