„Misisipi” džeza kruīzs Daugavā

„Misisipi” džeza kruīzs Daugavā
LETA
06-06-2013 A+ A-
Festivāla „Rīgas ritmi” laikā no 4. līdz 6. jūlijam Daugavā kursēs džeza kruīzs – ritmiskās mūzikas cienītājiem uz kuģīša „Misisipi” būs iespēja baudīt džeza mūzikas koncertus naksnīgos izbraucienos pa Daugavu, kultūras portālu „Rīga 2014” informē festivāla rīkotāji.

4. jūlijā skatītājus priecēs jaunā ģitārspēles virtuoza no Slovākijas – Andreasa Varadija trio (Andreas Varady Trio) un pašmāju džeza sastāvs – „Riga Jazz Quartet”, kurā muzicē taustiņinstrumentālists – Viktors Ritovs, sitaminstrumentu meistars – Artis Orubs, basists – Edvīns Ozols un džeza saksofonists – Toms Rudzinskis.

5. jūlijā - gospeļregeja žanra pārstāvis no Nigērijas Dominions Mans (Dominion Man) un „Frank/Pashkevich Experience” – Latvijas un Dānijas džeza mūziķu kopprojekts, kā skanējumu raksturo modernā džeza un blūza apvienojums.

6. jūlijā – konkursa „Riga Jazz Stage 2013” mākslinieki – horvāts Daniels Cacija (Daniel Cacija) un Elīna Viļuma, kā arī talantīgais Izraēlas ģitārists Ori Dakari – uzstāsies kopā ar Latvijas džeza vokālisti Evilenu Protektori.

Biļetes uz džeza kruīziem un citiem „Rīgas ritmu” koncertiem nopērkamas „Biļešu servisa” kasēs un internetā.

0 komentāri

Komentāru nav