Izziņo konkursu Rīgas mākslas telpas 2014. gada izstādēm

Izziņo konkursu Rīgas mākslas telpas 2014. gada izstādēm
F64
07-06-2013 A+ A-
Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība „Rīgas nami” ir izsludinājusi starptautisku mākslas projektu atlases konkursu Rīgas pilsētas izstāžu zāles „Rīgas mākslas telpa” 2014. gada izstāžu programmas veidošanai.

Konkursa mērķis ir izveidot kvalitatīvu „Rīgas mākslas telpas” izstāžu programmu, kas atbilstu pilsētas galvenās izstāžu zāles stratēģiskajiem uzdevumiem un iekļautos Rīgas kā 2014. gada Eiropas kultūras galvaspilsētas pasākumu programmā.

Projektus dalībai konkursā var pieteikt starptautiskas organizācijas, profesionālās mākslas un kultūras apvienības, ārvalstu vēstniecības un kultūras pārstāvniecības, valsts, pašvaldības, nevalstiskās organizācijas, privātpersonas un uzņēmumi.

Iesniegtos projektus līdz 2013. gada 26. jūlijam izvērtēs nozares ekspertu un profesionāļu komisija, kā sastāvā ir Latvijas Nacionālā mākslas muzeja direktore Māra Lāce, mākslas zinātniece Helēna Demakova, LR kultūras ministres ārštata padomnieks Jānis Dripe, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvaldes Kultūras projektu un pasākumu nodaļas vadītāja vietniece Dzintra Oga-Vasule un SIA „Rīgas nami” valdes priekšsēdētāja Vineta Verika.

Projektu pieteikumi ir jāiesniedz līdz 2013. gada 1. jūlijam darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.00 SIA „Rīgas nami” sekretariātā, Rīgā, Smilšu ielā 14.

„Rīgas mākslas telpa” ir daudzfunkcionāla izstāžu zāle, kuras galvenais uzdevums ir laikmetīgās vizuālās mākslas popularizēšana un atbalstīšana.

Ar konkursa nolikumu un pieteikumu iesniegšanas kārtību var iepazīties Rīgas pilsētas izstāžu zāles „Rīgas mākslas telpa” mājaslapā. Papildu informāciju par konkursu var saņemt pa tālruni 67026606 vai e-pastu: rmt@riga.lv.

0 komentāri

Komentāru nav