Rudenī Durbē atkal būs mūzikas un ražas festivāls „Zemlika”

Rudenī Durbē atkal būs mūzikas un ražas festivāls „Zemlika”
F64
07-06-2013 A+ A-
Šā gada oktobra beigās Latvijas mazākajā pilsētā – Durbē – jau trešo reizi notiks mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāls „Zemlika”, kultūras portālu „Rīga 2014” informē festivāla rīkotāji „SKYR”.

Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, arī šogad festivāla „Zemlika” norises vietas Durbē būs vairākas – Durbes kultūras nams, A. Kronvalda vēsturiskā skolas ēka, A. Kronvalda Durbes vidusskola, Durbes muzejs, Durbes luterāņu baznīca un citas.

Kopumā festivāla koncertos uzstāsies 17 dažādu mūziķu un kolektīvu, kas pārstāv visdažādākos muzikālos žanrus – no ģitārmūzikas līdz mūsdienu akadēmiskajai mūzikai, no folkmūzikas līdz elektroniskajai deju mūzikai.

Šogad festivāla norises laiks ir 25. un 26. oktobris. Tāpat kā iepriekšējos gadus, tajā būs pārstāvēti vairāki mākslas žanri – mūzika, teātris, jaunie mediji, vizuālā komunikācija un kino. Gan bērniem un jauniešiem, gan arī pieaugušajiem būs iespēja piedalīties gan mūzikas, gan jauno mediju mākslas meistarklasēs.

Festivāla otrajā dienā notiks zemnieku, amatnieku un godprātīgu un videi draudzīgu pārstrādātāju ražojumu tirgus, galvenokārt priekšroku dodot Durbes un novada, kā arī tuvējo kaimiņu saimniecībās gada laikā izaudzētajam, darbnīcās un ražotnēs paveiktajam.

Pasākuma laikā skolas ēdamzālē tiks ierīkots oficiālais festivāla restorāns, kura ēdienkarte tiks veidota, izmantojot lielākoties tikai Durbes novadā izaudzēto, izslaukto, sasieto un citādi saražoto.

Biļešu tirdzniecība uz festivālu tiks uzsākta drīzumā, līdz ar pirmo festivāla „Zemlika” dalībnieku izziņošanu.

0 komentāri

Komentāru nav