Nakts zāļu tirgus un Silmaču koncerts Kalnciema kvartālā

Nakts zāļu tirgus un Silmaču koncerts Kalnciema kvartālā
Publicitātes foto
10-06-2013 A+ A-
15. jūnijā Kalnciema kvartālā no plkst. 18.00 līdz pusnaktij notiks nakts Zāļu tirgus, kurā LTV raidījums „Teātris.zip” svinēs pirmās sezonas slēgšanu. Savukārt Silmaču koncerts sāksies plkst. 21.00 un turpināsies līdz pusnaktij. No visiem teātriem būs uzaicināti aktieru pāri, kuri, citējot Blaumani, ir „dabūjušies”.

Pasākuma rīkotāji sola: būs jautri, jo būsSilmačudziesmu dziedāšana un, jau Līgo dienu gaidot, arī apdziedāšanās. Taču pats galvenais: notiks Silmaču kopkora dibināšana par godu Dziesmu svētkiem. 

Pasākumā piedalīsies Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa, Mārtiņš Egliens, Gundars Grasbergs, Inga Misāne, Ivars Puga, Dace Bonāte, Indra Roga, Indra Burkovska, komponists Valdis Zilveris, JRT aktieris Vilis Daudziņš, Zane Daudziņa, Valmieras teātra aktieri Rihards Rudāks, Skaidrīte Putniņa, Daugavpils teātra aktieri Alda Krastiņa un Ivars Brakovskis, Leļļu teātra aktrise Baiba Geķe, tērpu māksliniece Jurate Silakaktiņa, Dailes teātra aktieri Lauris Subatnieks un Aldis Siliņš, arī daudzi citi aktieri un muzikanti.

Informējam, ka arī vasarā Kalnciema kvartāla tirdziņi notiks katru sestdienu no plkst. 10.00–16.00, izņemot Nakts zāļu tirgu, kas 15. jūnijā notiks no plkst. 18.00 vakarā.

0 komentāri

Komentāru nav