Skaņu māksla no Lielbritānijas bārā „Chomsky”

Skaņu māksla no Lielbritānijas bārā „Chomsky”
Publicitātes foto . Derils Vorsingtons jeb Kostoglotov
11-06-2013 A+ A-
Rīgas bārā „Chomsky” 12. jūnijā uzstāsies Lielbritānijas komponists un skaņu mākslinieks Derils Vorsingtons jeb Kostoglotov, kultūras portālu „Rīga 2014” informē koncerta rīkotāji „ULVE Agency”.

Kostoglotov ir tā dēvēto „guļamistabas ierakstu” projekts no Londonas. Mūziķis darbojas kopš 2009. gada, un tam raksturīga „raupjas un zemas uzticības” pieeja, kas uzskatāma par māksliniecisko izteiksmi un estētisku nodomu. Derila Vorsingtona skaņu pasaule tiek radīta ar līdzvērtīgu atzinību un interesi par nepārtrauktās skaņas, noskaņu un vides, improvizācijas, mūsdienu klasiskās un mājas mūzikas žanriem.

2012. gadā Vorsingtons jau sniedza vairākus koncertus Baltijas valstīs kopā ar saviem laikabiedriem – psihedēliskās tautas mūzikas duetu „Lost Harbours”.

Kostoglotov skaņdarbus iespējams noklausīties šeit.

Viņa priekšnesumu Rīgā ievadīs projekts „Jurijs Gagarins”, kurā darbojas viens mūziķis – improvizācijas spēles ģitārists no Liepājas, kurš darbojas laikmetīgās eksperimentālās un elektroakustiskās mūzikas žanrā, par sevis virzītājspēku minot skaņu kā parādību un vienotu veselumu. 2011. gadā viņš piedalījies mūsdienu kultūras forumā „Baltā nakts”, kā arī vairākos atzītu ārvalstu mākslinieku koncertos Latvijā.

Bārs „Chomsky” atrodas Lāčplēša ielā 68, Rīgā. Koncerta sākums plkst. 21.00, ieeja bez maksas.

0 komentāri

Komentāru nav