Grupai „The Sound Poets” filma un koncerts „Palladium”

Grupai „The Sound Poets” filma un koncerts „Palladium”
F64
13-06-2013 A+ A-
Pašmāju grupa „The Sound Poets” ceturtdien, 13. jūnijā, savā interneta mājaslapā publiskojusi jaunu dokumentālo filmu par sava jaunākā albuma „Tavs stāsts” tapšanu. Līdz ar filmas publicēšanu grupa izziņo savu pirmo solokoncertu, kas notiks 24. oktobrī koncertzālē „Palladium”, kultūras portālu „Rīga 2014” informē grupas menedžere Inese Saulāja.

Dokumentālo īsfilmu „Tavs stāsts” var noskatīties tīmekļa vietnē www.thesoundpoets.com. tapusi, grupai cieši sadarbojoties ar režisori Adrianu Rozi.

„Veidojot dokumentālo filmu „Tavs stāstsvēlējos atklāt personības, kas rada „The Sound Poets” mūziku, atklāt grupas ķīmiju,” pārdomās dalās režisore Adriana Roze. „Bieži vien, filmējot dokumentālu filmu, notikumi un personāži ievieš savas korekcijas, bija arī šoreiz, filma, kas sākās stāsts par „The Sound Poets” albuma tapšanu, galu galā rosināja diskusiju par Latvijas populārās mūzikas žanra nākotni mūsu valstī un arī ārzemēs,” pauž filmas veidotāja.

Savukārt rudenī gaidāmais koncerts „Palladium” ir uzskatāms par šopavasar izdevniecības „I Love You” paspārnē izdotā albuma „Tavs stāsts” turpinājumu dzīvā izpildījumā.

Ieeja pasākumā ir bez vecuma ierobežojuma. Bērniem līdz sešu gadu vecumam ieeja bez maksas. Biļešu cena šobrīd – deviņi lati. Biļetes iepriekšpārdošanā ir pieejamas www.ekase.lv

&feature=youtu.be

0 komentāri

Komentāru nav