Grupa „Pērkons” atklās vasaras koncertturneju

Grupa „Pērkons” atklās vasaras koncertturneju
Publicitātes foto . grupa „Pērkons” dodas vasaras koncerttūrē
16-06-2013 A+ A-
Ar diviem koncertiem Dzintaru koncertzālē – 8. jūlijā plkst. 20.00 un 9. jūlijā plkst. 21.00 – vasaras koncertturneju atklās leģendārā grupa „Pērkons”. Programma „Sapumpurots zars”, kas šogad izskanējusi jau astoņpadsmit pārpildītos koncertos visā Latvijā, pēc maza pārtraukuma atkal nāks pie klausītājiem, šoreiz – brīvdabas estrādēs.

8. jūlija koncerts būs īpaša labdarības akcija, kuras mērķissniegt atbalstu tiem Jūrmalā dzīvojošajiem bērniem, kurus skārusi neizārstējama slimībacerebrālā trieka. Labdarības koncertu rīko grupas „Pērkons” menedžments sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi, biedrību „Lions club Jurmala” (Jūrmalas Lauvu klubu), projekta ideju atbalsta arī Rotari klubs.

Nacionālā veselības dienesta (NVD) dati liecina: Latvijā cerebrālā trieka ik gadu tiek diagnosticēta vidēji 40 bērniem. Slimība nav izārstējama, tomēr, pareizi novērtējot un izvēloties pacientam atbilstošāko ārstēšanu, iespējams panākt būtisku progresu. Speciālisti apgalvo, ka veselības aprūpes institūciju sniegtie pakalpojumi bērniem ar cerebrālo trieku ir īpaša problēma, jo Latvijā inovatīvas ārstēšanas metodes praktizē tikai dažos ārstniecības centros.

„Itin visiem veselības grūtībās nonākušajiem cilvēkiem – kā lielajiem, tā mazajiem – svarīgākais ir apziņa, ka viņi savās grūtībās nav vieni: apkārtējo atbalsts un mīlestība ir ļoti svarīgi! Galvenais – caur tuvību just cilvēcisku prieku,” akcentē dziedātāja Ieva Akuratere, kura kopā ar „Pērkona” kolēģiem ir bieža viešņa visdažādākajos labdarības koncertos.

Programma „Sapumpurots zars”, kurā iekļautas visu laiku labākās „Pērkona” dziesmas, ir grupas dalībnieku dāvana ne tikai klausītājiem visā Latvijā, bet arī pašiem sev – proti, 55. dzimšanas dienu šogad svin Ieva Akuratere, Juris Kulakovs un Leons Sējāns, bet dziedātājam Raimondam Bartaševicam šajā Čūskas gadā apritēs 60.

Bez zīmīgiem gadskaitļiem neiztiek arī Juris Sējāns un Ikars Ruņģis: Juris uz skatuves dažādos muzikālos projektos aizvadījis apaļus 45 gadus, bet Ikars svin 25 gadu jubileju, kopš sācis muzicēt „Pērkonā”.

Pēc koncertiem Dzintaros programma „Sapumpurots zars” skanēs Durbes estrādē Tukumā (11. jūlijā plkst. 19.00), Jelgavas Uzvaras parkā (26. jūlijā plkst. 19.00), koncertdārzā „Pūt, vējiņi!” Liepājā (2. augustā plkst. 19.00), bet grandiozais turnejas noslēgums notiks Ogres salā (22. augustā plkst. 22.00).

Biļetes uz koncertiem jau nopērkamas „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās visā Latvijā.


 

0 komentāri

Komentāru nav